Miks ma ei saa ennast realiseerida? Hinge peamised ülesanded.

Tahan rääkida inimestest, kes arvavad, et ei sobi siia maailma. Need on inimesed, kes otsivad oma unikaalset teed, kes juba lapsepõlvest alates tunnevad, et nad pole teistega sarnased. Nad tunnevad end erilistena, alates lapsepõlvest. Isegi kui jõupingutuste tulemusel suudavad nad ennast veenda, et nad on teistega sarnased ei jäta neid ikkagi tunne, nagu nad ei sobi sellesse ellu.

Paljudele inimestele jaoks on aktuaalne järgmine teema:

Inimesel on palju andeid ja oskusi, õpib kergesti, kuid ei vii midagi lõpuni ja ei saavuta mingit tulemust. Keegi võib savinõusid voolida ja juba on see äriks muutunud, keegi oskab klaverit mängida ja annab õpilastele tunde. Inimeneoskab mõlemat ja veel palju muud, aga on laisk või see tundub igava tegevusena, miks ta peaksi pingutama… Lõpuks ei ole mingeid saavutusi üheski valdkonnas. Miks see juhtub ja mida teha, mida inimene peaks tegelikult tegema?

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia