Märtsikuu energiad.

Märts lubab olla väga energiline ja vastuoluline kuu. Ühelt poolt on võimalikud väelised vapustused, teiselt poolt aga tekkib võimalus veenduda enda isiklikus jõus ja mitte osaleda toimuvas. Seda kõike saab võrrelda sellega , et oled nagu tuletorni tormi ajal, seisad püsti ja oled valmis igasuguseks ilma muutusteks.

Märts on laetud võimsate sündmustega, mis võivad ühiskonda raputada, kuid veelgi suuremat jõudu omavad need inimesed, kes on teadvustanud isikliku vastutust oma elu eest. See on nagu võimalus kontrollida oma võimet jääda iseendaks, mitte laskuda madalamate sageduste alla.

See pole katse ega vastupidavuse test. Olete vastupidavam kui kunagi varem. See on pigem periood, mil igaüks võib tunda turva tunnet ka siis, kui seisab silmitsi hirmuga. Õpidvaatama olles rohkem erapooletu vaatleja, ilma kannatusteta ja negatiivsuseta, kasutades ainult Armastust oma tunnetes.Selle perioodi läbimisel saad praktilise kogemuse sellest, mida varem teadsid teoorias. Üks asi on mediteerida vaikses kohas, teine aga minna tänavale ja vaadata inimestele silma. See on ka lubamine teiste teha oma valikuid nii, nagu nemad seda näevad ja endale lubavad. Kui sa jätkad oma armastuse tunnete stabiilsust, vaadates teisi inimesi, kes kiirgavad negatiivseid vibratsioone, saadad sellega neile signaali – “siin on koht, minu kõrval, mis peegeldab ainult valgust”.

Aktsepteeri, et sinust peab saama armastuse ja valguse allikas teistele inimestele ja ka planeedile tervikuna, sest lihtsalt pole kedagi teist, kes seda sinu eest teeb. Kuid kui sa korduvalt suudad hoida kõrgeid vibratsioone, jälgides negatiivseid väliseid olukordi, näete neid, kes käituvad samamoodi kui sina. Võib-olla oled üllatunud, kui palju on juba inimesi, kes on valmis vastama Armastusega välise hirmu vastu. Võib-olla on need inimesed, kellele sa üldse pole mõelnud, aga siin nad on!

Kas inimesed on muutunud või sina oled üle läinud uuele reaalsuse harule? Pole mingit vahet. Teised võivad samuti öelda, et nad ei oodanud sinult sellist sisemist jõudu. Märtsis ilmnevad aasta esimesed olulised potentsiaalid ja tendentsid. Need võivad olla looduslikud katastroofid, päikesepursked, inimesed toovad mingid uudised, toimub pidev tegevus ühiskonnas. Kuid suhtu sellesse kui demonstratsiooni etendustesse – sulle lihtsalt näidatakse ja sina vaatad. Kuid samas jälgi iseennast, oma reaktsioone ja tundeid, praegu on oluline see mida sa sisemiselt tunned, sest sellega lood.

Sinu reaktsioon määrab täielikult selle, kuidas sinu eluaasta edasi kulgeb. Juba kaks kuud inimesed ettevaatlikultvaatavad ringi – milline see aasta võib tulla ja mida toob?Selline nagu märts on, ehk kuidas sa selle kuu elad – selline aasta tuleb sinu jaoks. Kui oled juba kogunud positiivsetpotentsiaali ja hakkad seda kohe kasutama, siis see aasta avab sulle uued potentsiaalid. Päike annab sulle uuenemise energia, välised sündmused puhastavad teed takistustest, Maa värskendab sind kevadiste päevadega ja intensiivselt suurendab sinu elujõudu.

Kasuta seda aja intensiivsust oma parimate omaduste arendamiseks. Pea meeles, et nüüd sa hakkad oma eeskujuga teisi toetama. Seega vaata märtsi kui isikliku vastutuse algust. Mida rohkem sa ilmutad vastutust, seda rohkem tunned võimet mõjutada globaalseid sündmusi. Praegu näitad iseendale, kui palju neid võimeid sa saad endas usaldada.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia