Mida oleks hea teha enne aasta lõppu?

Uude aastasse pole soovitav minna lõpetamata asjadega. See on kui koorem, mis sega uue reaalsuse loomist. Võib olla sinu on tegevuste, asjade, tegemata jäänud sammude või realiseerimata ideede nimekiri. Vaata läbi enda nimekiri, vaata mis on veel aktuaalne aga mis mitte. Eemalda see mis enam pole aktuaalne, mis pole enam sulle huvitav. Mõtlemine sellest, et sinul on jäänud veel nii palju asju mida sa pead lõpetama tekitab ebameeldivad tunded ja sa tunned ennast luuserina, kaotajana, sest keskendud enda ebaedukusel ja see võtab sinult energiat. Kuid samas ära survesta ennast. Lihtsalt mõtle, mis on sulle hetkel vajalik ja mida tõesti on vaja teha.

Kui sinul on suurem projekt siis vaata mida sa saad veel see aasta teha ja mida järgmisel. Tegele sellega mis hetkel tekitab sinus huvi ja resonantsi. Võib olla sa kõike ei jõua teha, kuid tee esimesed sammud oma sihtide poole ja edasi jätkad järgmisel aastal, kuid energia sinu asjades ei jää seisma. Kui sa tunned, et mingid asjad ei liigu aga kõik on valmis selleks, et näidata teistele oma töö tulemused, siis proovi mõista mille eest proovid põgeneda ja miks kardad või lükkad edasi. Sa võid öelda , et poe aega, aga see on vaid väändus. Aeg ei teki nii kaua kui sa ise ei pühenda oma tegevusele või ülesandele aega.

Enne uue aasta algust võib tekkida olmeelektroonika rikke, sest uus energia tuleb maale ja ta vabastab kõigest vanast. Hea on enne uut aastat osta endale koju mingi uus tehnika, sest sa väärid paremat. Nii sa puhastad ruumi vanast ja lood uut.

Kui sa oled tülis kellegagi, katsu temaga leppida, jäta minevik mineviku.  Kui puudub julgus rääkida, ära venita, pole vaja tassida see probleem järgmisesse aastasse. Võib olla koha andestada sa ei saa, aga kui saad rääkida tähendab sa juba lood andestuse energiat ja see on kõrgem vibratsioon. Järgmisel aastal sa juba teisiti vaatad maailma. Mida vähem on sinu elus lahendamata jäänud probleeme seda kergem on luua heaolu, enda uut elu, erinevad hüved ja vajalikud inimesed.

Proovi lõpetada alustatud koolitused või õppetööd. Analüüsi mis hetkel toimub sinu elus, mis ärritab, millised sündmused takistavad või löövad tasakaalust välja. Tegele sellega,leia tarkuse pärlid ja võta vastu ennast. Enne uut aastat kindlasti kiida ennast saadud tulemuste ja tehtud töö eest. Mõtle mida tahaksid luua aastas 2023. ära unusta enda uued ideed, plaanid, kavatsused.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia