Info Detox

 

Viimasel ajal on olnud suured data punktide hüpped. Data punkt on informatsiooni kogus, mis läbib inimese ühe tunni jooksul, hetkel on neid punkte juba peaaegu 405 000 tuhat punkt aga pari aasta pärast me võime elada ruumis, kus on üle 3 miljoni data punkte, see tähendab, et meie elu kiireneb veelgi. Info kogus pidevalt kasvab. Praegu me tunduvalt rohkem töötleme erinevat informatsiooni ja varem või hiljem võib tekkida tunne, et oleme informatsiooniga ülekoormatud. Millal sa vajaksid informatsioonist detox-i, ehk vabanemist?

Siis kui sa loed mingit informatsiooni ja ei mõista selle sisu, nagu skaneerid aga ei mõista millest on juttu. Kui unustad ja oled hajali olekus, see võib toimuda ka siis kui toimub valguse koodide allalaadimine. Kui sa oma peas hoid oma plaanid ja asjad, ideed, mis ei saa realiseerida ja ei tea mida tuleks teha. Tõuseb ärritus just sellest, et sa ei jõua kõike korraga. On tekkinud väsimus, raskus, peavalu ja ebarahuldav tunne. Liiga palju informatsiooni sa ei vaja, kuna peab olema ka kasutatud reaalses elus. Kui sa lihtsalt õgid informatsiooni ja elus ei toimu muudatused, siis hakkad sisemiselt ennast lõhkuma. Sinu informatsiooni kanal on ummistatud ja sa hakkad rääkima võõraste inimeste fraasidega ja hakkad kaotama ennast.

Praegu on oluline ennast ja oma ruumi hoida ja tuleb ennast ka hoida liigse informatsiooni hoovuse eest. Sinu, teiste inimeste ja maailma vahel kogu aeg toimub energiavahetus. Millist informatsiooni sa ka ei võtaks sa jagad teistega energiat. Kui informatsiooni on palju siis sa kaotad kontakti oma kõrgema mina-ga, hingega ja ei saa kuulda enda süda. Kui sa ennast ei kuule lülitub sisse sinu ego, mõistus ja kui oled ülekoormatud informatsiooniga hakkavad tööle võõrad pildid, ütlused, ettekujutused maailmast. Hea kui sa tead millist infoallikat saad usaldada.

Kui sa lihtsalt tarbid informatsiooni ja ei realiseeri seda enda elus, sinu keha hakkab andma signaale läbi haiguste. Informatsiooni mitte kasutamine võib väljenduda liigses kaalus. Kõik informatsiooni mida sa saad erinevatest allikatest pole võimalik kohe realiseerida ja kasutada, mitte kõik sulle sobib. Ära otsi uut informatsiooni, enne kui sa pole realiseerinud või proovinud enda elus need teadmised mida oled eelnevalt saanud.

Meie energeetiline süsteem on seotud keha organismiga ja iga energeetiline keskus vastutab erinevate eluvaldkondade eest. Kui energeetilise süsteemi tasakaal on häiritud see mõjutab  füüsilist tervist ja elu. Informatsiooni tuleku eest vastutavad ülemised tšakrad ja kui sa tarbid palju informatsiooni kuid ei kasuta, siis sinu energeetilises süsteemis tekivad plokid ja energia ei liigu alla. Kui energia ei liigu alla siis ka alumised energeetilised keskused on suletud. Seega ürita ennast vabastada liigsest informatsioonist, mida sa ei saa realiseerida, tasakaalusta ennast meditatsioonidega ja vaimsete praktikatega. Kui sa midagi loed või uurid informatsiooni enda vaimseks arenguks, ära muutu käivaks entsüklopeediaks, realiseeri kas või 10 % protsenti saadud teadmistest ja informatsioonist.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia