Küsimused enda energeetilise süsteemi diagnoosimiseks.

Uus aasta on alanud ja see on tavaliselt seotud uute soovidega, plaanidega, unistustega. Enne kui midagi alustada, kui sa pole veel alustanud oleks hea määrata aga kus sa ise praegu oled. Siin on toodud mõned küsimused mis aitavad määrata sinu energeetilist seisundit. Selleks, et realiseerida seda mida sa tahaksid on vajalik sinu sisemine ressurss ja jõud.  Alustame esimesest juurtšakrast.

Juurtšakra on seotud tihke füüsilise mateeriaga ja esindab sinu füüsilise keha. Ta aitab teadvustada, mis reaalsest eksisteerib kohalolus, ehk hetkes siin ja praegu. Kui sa oma lapsepõlvest tundsid turvalisuse puudumist siis iga agressiivne emotsioon võib sinus tekitada ohu tunnet ja vihkab sind mineviku. Sellepärast paljud inimesed jälgivad traditsioone või perekonna reegleid ja sellega loovad stabiilsuse ja turvalisuse illusiooni. Samas juurtšakra on vundament selleks, et manifesteerida oma elus materiaalseid asju. Küsimused esimese juurtšakra diagnoosimiseks:

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia