Kuidas unistada suurelt ja püstitada sihid sellel aastal?

Uus aasta on alles saanud alguse ja praegu on hea aeg selleks, et teadvustada oma sihid selleks aastaks, et need oleksid sulle edukad. Kuid esialgu oleks hea mõista mille poolest unistused erinevad soovidest. Unistused on need kui sa näiteks lihtsalt vedeled diivanil ja mõtled, et oleks see nii aga see naa. Selles puudub liikumine ja selleks, et unistusest saaks reaalsus tuleb ka teha konkreetne samm. Siht on see kui sa konkreetselt tead mida sa vajad, kuidas seda on võimalik teostada ja millised tegevused on vajalikud. Selleks, et liikuda edasi sa vajad energiat, kui see puudub, siis sa jääd istuma oma unistustesse ja illusioonidesse ja iga päev lükkad alguse homsesse. Edasi lükatud elu sündroom on energiapuudus ja sa ei saa liikuda edasi. Võimalik, et see on seotud lapsepõlve traumaga, mis on formeerunud kuni 5 a. kui vanemad on öelnud lapsele: ära jookse, kukud, ära puutu, lõhud…

Kuidas teha nii, et unistus muutuks sihiks? Väga palju on seotud sinu vanematega ja kuidas on arenenud suhted nendega, kui on olemas pretensioonid, solvangud või sa vihkad oma vanemaid, sa pole sellega tegelenud energiat edasi liikumiseks ei jätku. Selleks, et püstitada ja  saavutada suured sihid sinul peaks olema hea kontakt isaga. Oma soovide visualiseerimine ei tööta, kui sa ei usalda ennast. Kui sa läbi oma sihtide ja soovide üritad kellegile midagi tõestada selleks, et saada kiitmist või tunnustust, siis ole valmis selleks, et tasu sihtide saavutamise eest võib olla liiga kõrge. Kui sa kulutad palju energiat selleks , et korvata kahjumit ja üritad taastada kaotatud, näiteks tahad taastada seda, mis on kaotanud sinu esivanemad, kõik liigub raskelt, sest see poe sinu isiklik siht vaid suguvõsa oma, ka siis sinu  soovid ei täitu. Sest puudub energia.

Kuidas mõista kas siht on sinu või mitte? Kui siht sind huvitab ja süttib kui tuli leegi, sa tahad tegutseda ja see sulle meeldib ja see mida teed ei võta sinult palju jõudu. Sa oled valis oma sihile pühendada aega, energiat, oma südame soovi ja armastust. Väike harjutus, et saaksid tunnetada oma sihti, võta väiksemad paberi lehed ja igale kirjuta oma siht, seejärel pane kokku või keera, et sa ei näeks mis on kirjutatud ja sega omavahel. Pärast pane silmad kinni ja hinga, tunneta keha reaktsiooni ja siis küsi endalt kelle siht see on ? Võta üks paber, kui tunned kehas midagi ebameeldivat, siis see pole sinu enda siht. Kui sa võtad paberi ja tunned, elevust, huvi, rõõmu see on sinu siht ja kergelt  saad seda saavutada. Soovin sihtide saavutamist.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia