Kuidas endale lubada enamat ja seda saada.

Kui inimene elab puuduses ja kannatab selle pärast, soovitan alati nihutada tähelepanu puudusest sellele, mis on praegu inimese elus olemas, ning tänulik olla selle eest, mida omad. Kuid siin võib mõistus sattuda lõksu: „ma suunan tähelepanu sellele, mis mul on ja olen selle eest tänulik, kuid küsimus jääb siiski lahendamata. Kas see tähendab, et ma kannan roosad prillid?

Kui Sina põgened vastutuse eest. Näiteks, Sul on mingisugune soov, vajadus, Sina soovid harmoonilisi suhteid või mugavamat elu. Teades universumi seadustest, et on oluline keskenduda tänulikkusele, Sina teed just seda ja keskendud sellele, mis on Sul juba olemas  ja jääd sellele keskenduma, võib-olla mõeldes, et universum on intelligentne ja annab kõik iseenesest. Aga see ei juhtu, Sinus kasvab pettumus ja ärritus, mida Sina püüad enda eest varjata. Siis on Sinu sõnum universumile järgmine: olen tänulik selle eest, mis mul on, kuid ometi jääb mul ikka puudu. Kui Sina ausalt vaatad olukorda siis mõistad, et Sa tegelikult ei tee midagi, et jõuda oma eesmärgini. Ja see võib olla on hirmutav.

Hirmutav on tunnistada, et pead võtma vastutuse, milleks Sina ehk valmis pole. Selle tulemusena tekib kahtlus, kas see õnnestub, ning puudub selgus, kuidas see on saavutatav ja samuti hirm võimaliku pettumuse ees. Seetõttu valid kõige vähima vastupanu tee. Tuleb välja, et järgid küll universumi seadusi, kuid sisemine ebamugavustunne annab endast märku. Tulemuseks on see, et jääd olukorra aktsepteerimise ja leppimise, ning tänulikkuse juurde selle eest, mida Sinul pole. Selleks, et see ilmuks ja saaks olla realiseeritud on vaja ka tegutseda.

Kui tunned negatiivseid emotsioone seoses sellega, et sul midagi on puudu, aga seda on vaja siis see tähendab, et soov on olemas, aga sa keelad endale seda. Sa sulged silmad oma vajadustele. Selle asemel, et välja öelda, mida sa tahad, surud oma soovid sügavale sisemusse, alateadvusesse. Negatiivsed emotsioonid on lihtsalt märguanne, et need soovid on olemas. Keelamise põhjuseks võib olla uskumus, et sa pole seda väärt. Sind aitab aus tunnistamine, et sul on olemas enda vajadused. Järgmine samm on muuta vajadus sooviks positiivses võtmes: ma ei vaja, ma võin tahta. Pakun välja algorütmi, mis aitab toime tulla sisemise konfliktiga soovitu ja selle puudumise vahel, ning aitab sul saada seda, mida sa soovid. Algorütm selleks, et tahta enamat. Võta negatiivne laeng sellest, et soovitud asjaolu hetkel puudub. Kui sa tõesti usaldaduniversumi ja sinu soovid ja kavatsused tulevad südamest, siis tead, et kõik, mida sa soovid on sinule õigel ajal saadaval.

Lülita ümber tänulikkusele selle eest, mis on sul on praegu olemas. Harjutus “Päike”.

Lõpeta tundma negatiivsete emotsioone oma vajaduste suhtes. Muuda fookust sellele, mis sul juba olemas on ja õpi nägema enda ümber küllust. Me oleme harjunud keskenduma sellele, mida meil pole ja unustameväärtustama seda, mis meil on. Et muuta fookust, proovi harjutust “Päike”.

Joonista ring – see oled sina – ja sellest kiired. Iga kiir on see, mis sul olemas on: kodu (katus pea kohal), perekond, töö, elu, tervis. Iga kiire kõrvale kirjuta, mille eest sa oled tänulik. Need võivad olla su saavutused, oskused, lihtsalt mälestused, lapse poolt kingitud naeratus, hea sõna, mis sulle öeldud on. Joonista seni, kuni tunned, kui rikas sa oled, kui hindamatu on see, mis sul olemas on. Lisa sinna ka materiaalsed asjad, kui need sind motiveerivad, sest me kõik oleme erinevad. Seejärel vaata oma päikest ja saa aru, millele on su fookus suunatud. Tihti omades hindamatut rikkust, me keskendume mitte sellele, vaid ühele asjale, mida meil pole.

On oluline ümber lülituda “pean” ja “vajan” asemel “tahan” ja “väärtustan”. “Väärtustan” kehtib nende jaoks, kes ei usu, et võivad omada, kes keelavad endale ja ei luba. Eemalda need ebaväärtuslikkuse takistused, õpi neid jälgima. Kui sul täna midagi pole, ei tähenda see, et homme ei saa olla. Kui tunned end südame sageduse, külluse generaatorina, siis sulle keegi ei saa midagi keelata peale sinu enda. Sa oled andev osapool, sa annad seda, mida sul on küllusest ja saad rohkem tagasi. Usalda universumit ja lase lahti. Usalda universumit, usalda oma südant, nad näitavad sulle õigel ajal teed, võimalust selle saavutamiseks. Ole laienenud teadlikkuse seisundis selleks, et näha ja vastu võtta erinevaid võimalusi. Vali parimad võimalused ja viisid selle saavutamiseks, lähtudes küllusest, mitte vajadusest.

Seniks kuni uus pole sinuni jõudnud, valmista sellele koht. Kui tegemist on uute asjadega, viska ära, anneta või müü vanad asjad, mida sa ei kasuta, vabasta ruum. Kui sul on vaja kliente, partnereid, loo neid, keda sa tahad näha, mida sa saad neile anda, mida nad saavad sinu abi või koostöö tulemusena. Valmista neile energia seisukohast koht, vabasta aega, mida oled valmis neile pühendama. Loo selleks ruum.

Vaata tõele näkku, märka sisemist konflikti, mida sa kardad ja mille pärast muretsed.

Mõnikord aitab universum ja annab kingitusi, siis see, mida soovid, tuleb kergesti. Mõnikord pead läbima teekonna, omandama teatud kogemuse ja ületama väljakutse. See väljakutse ei tähenda, et peaksid end üle koormama, et täita oma vajadusi. Mõne jaoks seisneb väljakutse selles, et on vaja aktsepteerida fakti, et sa väärid enamat ja paremat, sest sina ise lood sellise reaalsuse ja teed valukuid, samas sageli ka keelad endale.Jah, mõni kord pead võtma rohkem vastutust, kuid õppetund seisneb mitte risti kandmises raske koormana, mingi suure hinna maksmises, vaid lihtsalt pead olema aus iseenda vastu ja alustama edasiliikumist. Sina ise valid suuna, viisi ja meetodid mis on sinu jaoks vastuvõetavad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia