Kaotustest.

Kohe alguses ütlen, et täna räägime ainult materiaalsetest kaotustest. Hingelised kaotused on palju ulatuslikum ja keerulisem teema, mida osaliselt on juba minu postitustes puudutatud. Niisiis, miks kaotused juhtuvad? Kuidas nendesse suhtuda? Kas on võimalik midagi teha, et neid ennetada, ja kuidas nendelereageerida? Üheks regulaarsete kaotuste põhjuseks võib olla hajameelsus, hooletus ja unustamine. Need on tavaliselt väikesed kaotused, kuid siiski ebameeldivad, kuna juhtuvad üsna sageli.

Kui sa sageli kaotad rahakotid, unustad kaustad dokumentidega, ei mäleta, kuhu panid oma telefoni või võtmed siis on see sinu juhtum. Oluline hetk sellise olukorra lahendamiseks on maandamine. Miks kõige lihtsamad igapäevased küsimused, mis  elus meile probleemi tekitavad – raha teenimine, sugulasega leppimine – lahendatakse kergesti, kui vaatame neile kõrgemalt perspektiivilt, ehk nagu ülevalt alla. Kõik meist on keerulised isiksused suure kosmilise pagasiga, kes on tulnud siia, Maale, et järk-järgult ennast meenutadaja avastama.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia