Inimese teadvuse 8 tasandit. Viies osa. Mängija. Julgus elada enda elu…

Elada südame järgi on see, millest unistavad paljud. Viiendal teadvusetasandil see muutub võimalikuks. Südametšakra on valiku tšakra. See toimub siis, kui sa oled selgelt määratlenud, mida sa tõeliselt tahad ja püüad kuulata oma hinge. See ei tähenda veel, et sa teed kõike alati vigadeta, kuid sa võtad täielikult vastutuse kõigi oma ilmingute, tunnete ja tegude eest, ilma, et lükkaksid seda kellegi teise kaela.

Inimene, kes on läbinud eelmise ego puhastamise tasandi, ei saa enam kunagi olla endine, ta ei mängi enam head poissi või tüdrukut, et teenida armastust. Ta ei kohandu teistega, ega suru alla neid, kellel on erinev arvamus, ta ei hakka enam kellelegi midagi tõestama. Viienda teadvusetasandi inimene teeb hoolikalt omaenda valiku, keskendudes oma eesmärkidele ja järgides neid.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia