Inimese teadvuse 8 taset. Kuues osa. Maag. Duaalsuse viimane aste.

On olemas eri liiki maage: mõned on heledad-valged, mõned on tumedad. Seepärast, nii kummaline kui see ka ei tundu, võivad teadvuse arengu kõrgel, ehk kuuendal etapil ilmuda mitte ainult valguse jõudude esindajad, vaid ka nende vastandid. Mõlemad poolused on Maal võrdselt olulised. Nad hoiavad tasakaalu. Mõlemad pooled on maailmas esindatud võrdselt. Tumedad ja valged jõud on algselt loodud meie maailma tasakaalustamiseks. Sest midagi uut ei saa luua enne, kui vana on hävitatud. Seetõttu on hävitamise energia ja loomise energia võrdsed. Kummalgi neist on oma roll.

Meie planeedil toimub nii või teisiti alati nähtamatu võitlus pimeduse ja valguse vahel ja see võitlus käib inimeste hingede pärast ja niipea, kui üks jõud on ülekaalus, niipea, kui üks pooltest saavutab 51%, muutub mängu paigutus planeedil koheselt, vahetades tsivilisatsiooni ajastute vahel.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia