Miks minu elu möödub nii, mitte teisiti. Universumi vastused.

Sa elad nagu teiste kiuste. Sinu maailm on täis pahameelt, kadedust ja vihkamist. Sa ei taha olla õnnelik, te ei taha elada harmoonias iseenda ja maailmaga. Sa oled kinni minevikus, negatiivsete mõtete ja tunnete tsüklis. Kuid sa saad seda muuta. Sa võid elada Rõõmuga – enda jaoks, teiste jaoks, maailma jaoks. Selles peitubki sinu vabaduse tõde.

Sa seisad vastu eluvoolule, mitte aktsepteerides seda sellisena, nagu see on. Sa ei otsi sisemist harmooniat, vaid võitled pidevalt tuuleveskitega. Kuid sa saad seda muuta. Sa võitled eluga. Ole tänulik iga päeva, iga õppetunni, iga võimaluse eest. Ole tänulikud inimeste eest enda ümber. Ainult tänulikkus aitab sinul leida sisemise rahu ja hakata õnnelikult elama.

Kui saa elad selleks, et sind keegi kadestaks. Sa püüad tõestada oma väärtust teiste arvamuste kaudu. Kuid sa ei pea vastama kellegi teise ootustele peale sinu enda. Sa võid elada nii, et inimesed on sinu eeskuju põhjal INSPIREERITUD. Sa oled teistele valguse ja tarkuse allikaks, aitad neil kasvada ja areneda ja siis leiad tõelise õnne.

Kui sa elad selleks, et kellelegi midagi tõestada. Sinu elu on täis tõestust, mida keegi ei vaja, vaid sina. Te kulutad oma energiat ja aega, et luua oma peas kujutluspilt täiuslikust endast, mis ei ole kunagi piisavalt hea kõigile. Sa püüad kontrollida ümbritsevaid inimesi ja kohaneda nende ootustega. Kuid sa saad seda muuta. Sa võid elada Õnne AKSIOOMAS. Aktsepteeri ennast sellisena, nagu sa oled ja leia õnne lihtsalt elu nautimises.

Kui sa elad, et leida enda olemasolu mõte. Sa otsid vastuseid välismaailmast, kuid mõte peitub sinu enda sees. Sa oled osa Universumist, ning saad oma elu vabalt ja rõõmsalt luua. Sa võid elada LOOMISES. Loo ilu, loo headust, loo õnne ja siis leiad tõelise õnne.

Universumi vastus küsimusele “Miks ma nii elan?” ei ole igaühe lemmik, kuid see annab alati võtme muutuste tegemiseks. Sinu elu on  enda valikute tulemus. Reaalsus vaid peegeldab sind. Me võime elada negatiivsetes emotsioonides, kannatuste ja pettumuste lõputus tsüklis. Aga me võime ka valida, kas elada rõõmus, harmoonias iseenda ja maailmaga. Universumil on see alati valmis ja ta on õnnelik, et pakkuda meile mitte ainult elu, vaid õnneliku teed.

Küsimus on, kas sa oled valmis seda vastu võtma?

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia