Illusioon lõpust: torm, mis meid muudab

Elu on väga muutlik, eriti praegu. Mõnikord tundub, et terve Universum paneb meid proovile, kõrvaldab kõik harjumuspärase, tekitab kahtlusi, hirmu ja paneb meid tundma end, et oleme äärel. Sageli tundub, et enam ei suuda vastu pidada, et kõik on läbi. Kuid just need hetked on tegelikult tõeline katsumus, väärtuslik kogemus, mis meid muudab.

Illusioon lõpust: taassünni aeg.

Elu on väga muutlik, eriti praegu. Mõnikord tundub, et terve Universum paneb meid proovile, kõrvaldab kõik harjumuspärase, tekitab kahtlusi, hirmu ja paneb meid tundma end äärel. Mõnikord tundub, et hing on juba nii väsinud ja see on juba piir. Ei taha enam midagi, vaid et kõik saaks läbi. Kuid see on vaid illusioon. Just nii surebki vana, sest taassünd nõuab ruumi puhastamist.

Ja just praegu ilmub uus valgus. Iga selline isiklik torm jätab endast tühjuse, kuid see on ka viljakas pinnas millegi uue jaoks. Me läbime valu, hävitades oma isiksuse vanad struktuurid, vabaneme üleliigsest koormast. Ja siin, juba lähedal, on koidik. Koos sellega tuleb tunne uuendusest, naeratused ja naer kõlab eredamalt, maailm tundub elavam. Me mõistame, et iga lõpp on vaid millegi uue algus, võib-olla mõttekam ja erksam.

Lisaks välismaailmale muudab torm ka teie sisemaailma, avades tee vaikusele. Kuid see vaikus pole hirmutav. See on puhas, helge ja selles peitub lõpmatu potentsiaal. Selles vaikuses kohtume iseendaga, vabana maskidest, aegunud minevikust. Me saame aru oma tõelisest olemusest ja see tutvumine avab meile uue maailma, mis on alati olnud lähedal, kuid jäänud nähtamatuks ja tundmatuks.

Mis ootab meid tulevikus?

Elu on väga muutlik, eriti praegu. Mõnikord tundub, et kogu Universum katsetab, kõrvaldab kõik tavapärase, paneb meid kahtlema, kartma ja tundma end äärel.

Muidugi jätkuvad ka tormid. See on elu loomulik tsükkel. Ja need põimuvad eredate hetkedega, rõõmu hetkedega, hämmastava taassünniga. Kuid peamine oleme meie. Me jääme endale truuks, ilma maskide ja liigse keerukuseta. Selles ruumis algab uus elu. Ja see on juba olemas.

Mäleta: torm möödub!

Kui sinu kohal kogunevad pilved, ära hakka vastu, luba endal sukelduda sellesse tormi. Luba tal kõik ümber pöörata, puhastada mineviku kogu mustuse. Hetkedel, kui tunned meeletut väsimust ja meeleheidet, mäleta: see kõik on vaid loor sinu silmade ees ja selle taga, kus juba tõuseb päike ja tema valgus hajutab igasuguse udu, avades uue tee helge tuleviku poole.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia