Kuidas olla, käituda ja mida teha astroloogilistel tähtpäevadel?

 

Minu käest tihti küsitakse ja need teemad veel huvitavad inimesi kuidas olla, mida on hea teha või mis pole soovitav Täiskuu, Noorkuu, Päikesepööre päevadel ja muudel astroloogilistel tähtpäevadel. Kuid mis tegelikult seisab nende rituaalsete tegevuste taga?  Sellel eluperioodil, kui me oleme mänginud 3D rolle, meile on olnud vajalikud meeldetuletused sellest, et inimese hing on surematu, et me saame väljuda väljaelamise ja sotsiaalse edu raamidest. Selleks inimesed on iidsetest aegadest edasi andnud praktikad ja teadmised sellest, kuidas inimene on seotud kosmiliste protsessidega. Kuna maailm varem on olnud aeglasem, tihkem ja materiaalsem paljud ennustamise ja reaalsuse formeerimise instrumendid on olnud ainuke võimalus väljuda raamidest ja näha oma elu teise perspektiivi alt.

Praegu see vajadus enam pole vajalik sellepärast, et uksed vaimu ja teadvuse vahel on avatud. Armastus on pääse oma sisemisele teadmisele. Seega tuleb mõista, et heaolu enda ellu sa ei tõmba rituaalidega vaid enda sisemise seisundiga. Mida rohkem inimene on mängu väljaku sündmuste sees, seda rohkem on erinevaid ebameeldivusi ja tekib tunne, et astroloogilised päevad raskelt mõjutavad. Ka sellest mustrist saab väljuda, sest sina otsustad, mis sind saab mõjutada. Elus võivad juhtuda ebameeldivad ja destruktiivsed sündmused, kuid alati saab võtta vastu, tänada, andestada ja lahti lasta.

Sellistel päevadel kõige parem, kui sa ise oskad olla rahulik, luua endale mugavust, olla harmoonilises seisundis selleks, et kohaneda astroloogilise tähtpäeva võimsa energiaga. Lihtsalt sellistel päevadel energia hoovus on võimsam. Tänu selle energia hoovusele sinul on võimalus tunda kuidas sa täitud energiaga, oled seotud kosmosega, kiirgad valgust, kui imeline on elu ja tuleb olla tähelepanelik enda sisemise maailma suhtes.

Kui sa tahad astroloogilistel tähtpevadel päevadel teha rituaalid tähendab selline praegu on sinu sisemine töö. Kuid praegu on oluline iga hetk, kui saad olla vaikuses ja harmoonias. Hea kui saad olla väljaspool askeldust ja võtta vastu seda võimalust, kui enda õnnistust. Me teame, et Noorkuu on seotud lahti laskmisega ja Täiskuu on seotud  uute plaanidega. Kuid praegu on selline elu, et mõistus  ei oska arvata, mis toob õnne või kuidas asjad hakkavad arenema, kuna me elame teadmatuses. Mõistuse ettekujutused „tahan sõita sinna…“ või „ma tahan töötada seal….“ või „ ma tahan endale sellist partnerit…“ need on kõik ettekujutused sinust endast nagu oled varem olnud. Uues energias sa oled iga päev uus ja tuleb toetuda tunnetele, mis on sulle vajalik täna, mida tahad tunda oma südames. Sa ei pea seadma endale mingid tingimused ole lihtsalt tänulik selle eest, et oled olemas, et elus on rahu, tasakaal, usaldus, tänulikus.

Miks ei tööta afirmatsioonid? Afirmatsioonidega inimene fikseerib enda tähelepanu sellel mida soovib enda elus. See on olnud vajalik teatud eluperioodil, et me oskaksime keskenduda enda uuel seisundil ja muuta mõtted positiivsusele, kuna me oleme elanud tingimustes, kus oleme harjunud keskenduma kannatustel. Praegu on oluline keskenduda sellel mida tunneb sinu süda.  Kahjuks meie mõistus ei oska tunda harmooniat, see on meie keha ja hinge oskus. Milleks meile afirmatsioonid selleks, et ennast veenda, et kõik on hästi. Kuid kui sa tunned ennast hästi siis sa ei vaja afirmatsioone, sest töötab sinu sisemine seisund.

Sinu võimus on täita ennast armastusega, et saaksid kiigata välismaailma heaolu, armastust ja valgust, siis ka sinu elus puuduvad ebameeldivad sündmused. Meie mõistus alati tahab saada selgust, selgitusi, mõistlike samme, mis ütlevad tee nii ja siis oled õnnelik. Kuid sa ise mõistad, et õnn tekib siis kui sa ise sisemiselt oled rahulik ja tänulik. Keskendu sisemisel harmoonial, siis sind toetab kogu maailm. Seega võti pole rituaalides vaid sisemises rõõmus, armastuses ja elu nautimises mida tunned enda sees.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia