Hirm on matrix-i peamine relv.

Kui vaadata üleminekut praktilisemast, lihtsale inimesele arusaadavast vaatepunktist, siis me liigume hirmu ajastust tingimusteta armastuse ajastusse. Need on kaks põhilist polaarset energiat, mis kolmemõõtmelises maailmas olid väga tihedalt põimunud, et neid oli raske üksteisest eristada. Milline on kõige lihtsam masside manipuleerimise viis? Muidugi hirm! Esiteks tuleb tekitada hirmu, maksimaalselt moonutada tõde, viia inimene paanikasse ja siis hoolitsuse ettekäändel suruda massidesse kõige viletsam idee.

Hirm on väga sageli igas kolmemõõtmelise inimese tegevuse ja käitumise alus. Siin on teile lihtsaim näide meie kiindumustest. Just nemad hoiavad meid maatriksis kindlalt kinni. Ise termin “kiindumus” näitab, et on olemas mingisugune sõltuvus, mis aheldab meid maa külge, takistades meid täisrinnaga hingamast. Kuid mitte kõik ei suuda mõista, et see, mida me “südamest armastame”, võivad olla tegelikult raskused meie tiibadel.

artikli-ostmise-teade]

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia