Harjumused, mis saboteerivad sinu elu.

Uue aasta algus inimeste elus tihti on seotud sellega, et inimene planeerib oma tuleviku, püstitab uued sihid, loob tegutsemise strateegiad ja loomulikult tahab edasi liikuda. Kuid on olemas harjumused, mis ei toeta sisemist entusiasmi ja soovi areneda.  Esimene, on kriitika enda suhtes. Kui sa oled liiga kiindunud tulemustesse mida tahad saavutada, see tekitab sinus enesekriitikat. Näiteks sa tahaksid, et sinu loodud ettevõtte või teenus mida pakud oleks kõige parem, kuid kliente on ikka vähe. Sa ei saa kontrollida ja täpselt teada kui palju kliente ostab sinu teenust või tooteid, seega üritada seda kontrollida, on tühi ajaraiskamine. Parem keskendu sellele, mida sa teed armastusega ja naudi oma tööd, kui meeldib sulle, meeldib ka kliendile.

Teine harjumus, mis võib sind segada, kui sa suunad tähelepanu olukordadele või mingitele muudele asjadele, mis segavad sind töötamise või tegutsemise ajal. Sa ei pea võitlema sellega, mida tegelikult saaksid ise kõrvaldada. Näiteks kui sa tahad varem magama minna, siis lihtsalt mine ära koorma ennast enne magamist istumisega sotsiaalvõrgustikus või nokitsemisega oma telefonis.  Kui sa tahad olla rohkem distsiplineeritud ja jälgida mida sa sööd, siis ära osta endale toitu, millest tahad keelduda. Me ise endale loome takistused ja pärast kulutame nii palju energiat ja aega võitlemisele sellega , mida ise oleme loonud.

Kolmandaks on see, et raske on teha seda mida sa ei taha, sest sa üritad jõuga ennast panna tegema seda, mis ei meeldi. Sellepärast paljud inimesed ei käi treeningutel, ei pea dieeti sest see ei meeldi. Aga esialgu proovi näiteks teha füüsilised harjutused 1 minut päevas, see pole palju, aga iga päev, aga uue asjaga tuleb ennast harjutada, lihtsalt proovi, äkki hakkab meeldima ja samas on vajalik sisemine isiklik motivatsioon, ehk sa teadvustad milleks see on sulle vajalik, aga mõistus tasapisi harjub sinu uue valikuga.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia