Uue ajastu uued seisundid. Mis on täideviimine?

Täideviimine pole konstrueerimine ega võitlus. Täideviimine on sündmus, mis juhtub nagu iseenesest. See sarnaneb sellega, kui sa veeretad kivi mäest alla ja lõpus see veereb ise. Täideviimine on toimuva ümberkujundamise loomulik protsess ja selleks, et see toimuks, pole vaja segada. Tekib paradoksaalne situatsioon: kui me tahame, et elu oleks parem me peame pingutama ja jõudu kulutama ja pole tähtis millise eluvaldkonnaga see on seotud. Miks juhtub nii, et me pingutame, et saada soovitud, kuid see vahest viib meid oma sihist eemale. Mis segab realiseerimist, kui me aktiivselt võitleme oma sihtide saavutamise eesmärgil?

Tegelikult edu praegu loovad sisemised tunded, mitte “õige” tegevus. Sinu arvates see on õige tegevus, aga kas on? Inimesed mõtlevad faktidena ja sündmustega, aga tuleb toetuda enda sisemistele tunnetele ja meeleolule, sest see praegu loob. Sa võid praegu mitte mõista kuidas tuleb tegutseda ja sa võid olla ebakindel kõiges, kuid kui samas sa hinges tunned, et on hea ja rahulik, see loob sulle heaolu. Juhtub mis juhtub, peamine, et endas tunneksid soojust ja rõõmsad tunded. Siin ja praegu olles kohalolu hetkes sa saad tunda rõõmu tunnet, sest sa saad imetleda oma lapsi või mägida koduloomaga või tantsida, sest kõlab meeldiv muusika…Kui sa kohe praegu tunned ennast emotsionaalselt hästi, siis sinu eluenergia loob heaolu.

Praegu kõik sõltub sinust endast, sina oled looja. Kui sa tegutsed lähtudes oma hirmudest selleks, et sul oleks see mida praegu pole, siis millel on keskendunud sinu emotsioonid? Loomulikult puudusel. Sellega sa saadad Universumile signaali, et midagi on sinul puudu ja sa kardad. Kõik töötab kui peegel. Sa ütled: Minul see puudub, kuid ma väga tahaks“, aga peegel vastab: Jah, sinul see puudub, aga sa võid ju  jääda tahtma. Vahest me midagi väga tahame, aga ei märka seda mida juba praegu omame-elu ilu. Sa alti saad näha ilusad pilved taevas, tunda päikese soojust, vaadata mõnusat filmi, rääkida telefoniga armsa inimesega või oma lapsega, sa saad mõnuleda soojas vannis või olla kuumas saunas ja nautida enda olemist.

Kui sa oled tupikus parem keskendu mitte kannatustel vaid selle mida omad ja ole tänulik ja elu ise pöörab sinna kuhu vaja ja sa ei pea midagi saavutama, lihtsalt ära sega. Võib olla esialgu on raske minna välja pinge seisundist ja proovida elada oma tunnetega. Vahepeal võib tekkida neutraalsus. Kui sa oled neutraalne kõige suhtes see on alistumine, ehk sa annad alla ja aktsepteerid enda jõuetust saavutada ja võidelda. Sellised hetked kui sa lased lahti tegelikult alles hakkavad looma ja varsti sinu ellu tulevad täitsa uued lahendused ja tulemused. Tegelikult puuduvad mõisted „vähe“ ja “palju“ on nii, nagu on. Kui sa arvad, et sinu elus on palju ebaõiglust, siis seda tuleb veel juurde ja samuti kui sa hakkad tundma , et mõistad elu sellist mõistmist ja avastusi tuleb juurde. Pole võimalik saada oma elu loojaks kui sa ei aktsepteeri seda, mida sa praegu omad, sest see mida sa praegu omad on sinu eelmise loomise tulemus.

Looja on andnud meile oskuse luua oma reaalsus. Me tunneme tundeid, omame mõtted ja need mõjutavad meie elu. Mitte keegi teine ei loo meie seisundi me ise selle loome. Me saame endas vastu võtta looja jõudu ja oskused siis, kui me õpime aktsepteerima seda, mida ise oleme loonud. Elus realiseerivad vaid need mõttevormid, mis peegeldavad sinu ehtsat sisemist seisundit.

On võimalik sisemine pinge ja vastupanu, eriti kui sa tahad olla õnnelik. Paljud võivad karta, et kui tugevalt tahta,  siis see võib kuidagi teisi kahjustada. See on eksimus, sest me kardame valida endale head, me kardame sellega tekitada teistes kadedust või kardame rikkuda tasakaalu, ehk „minul on ja siis teistel pole“. Sa ju oled õnnelik siis, kui sinu soov täitub. Tähendab sa kiirgad endast kõrget energiat  ja siis ka ümbritsevad inimesed on sinu kõrval õnnelikud.  Kui sa oled surutud tingimustesse, kui sa pead tegema midagi mis sulle ei meeldi, siis sellel hetkel sa ujud vastu elu hoovust. Kui sa tunned ennast emotsionaalselt halvasti pole võimalik täita enda soovid ja unistused.

Kahjuks paljud inimesed tegelevad sellega, et ületavad takistused mida ise endale on loonud. Seisund mille peaksid orienteeruma on väga lihtne, selle asemel, et analüüsida, „miks ma olen nii teinud ja mis mind takistab ja segab, miks ei tule välja“, ürita olla tänulik ja tõsta oma tuju. Kui sa saad tõsta oma tuju kergelt leiad selle, mis sind innustab, annab tiivad ja suunab sind oma tähe poole.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia