Hing ja roll.

Tunneta erinevust: kui sa mängid rolli ema, naine, töötaja, tütar, see on üks asi.
Kui sa oled see, kes teab, et on surematu hing, kes olles selles hetkes ja elus  on kellegi ema, naine, töötaja, tütar – see on hoopis teine asi.
Ema kui roll tekitab hirmu, et  näiteks lapsed ei vasta “normidele” ja sotsiumi reeglitele, samas ema kui hing teab, et kõik on hästi, laps on armastatud hing. Kõik hirmud, kõik valud, pahameel ja pettumused on meie rollide jäänused, mille kaudu me oleme elust elusse ilmutanud oma Hinge Valgust. Kõik kaob iseenesest, kui me keskendume armastusel, soojusel, vastuvõtmisest, hellusel ja rõõmul, usul endasse ja teistesse, tänulikkusel iga hetke eest…
Mida keerulisem on praegu sinu elu, mida rohkem on selles negatiivseid emotsioone, seda kiiremini sa saad vabaneda rollide mängimisest, mida pikalt oled mängima jäänud. Sest need rollid enam ei sobi kokku meie eluga. Need, kes on varem teinud valiku keskenduda paremal enda elus, nüüd avastavad uued horisondid.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia