Ebameeldivad seisundid transformatsiooni ajal. Miks, milleks ja kuidas ennast aidata?

Paljud nendest, kes hakkavad oma elu radikaalselt muutuma ja vabanema vanadest mustritest, teadvuse piirangutest võivad tunda transformatsiooni sümptomid. Meie füüsiline keha võib erinevalt reageerida on võimalik allergia, liigese ja musklite valud, peavalu, nohu, kehatemperatuuri tuus, peavalud, iiveldus, külma hood või vastupidi viskab kuuma, võid tunda , et reageerid ilmale ja muu… pole vaja seda karta ja mõelda, et sinuga midagi on valesti, see on tegelikult sulle vajalik protsess, mis tähendab, et sa vabaned ebamugavast energiast ja sellest, mis sind enam ei toeta.

Peamine nende sümptomite eripära on selles, et nad toimuvad laineliselt. Ehk mõned päevad tunned ennast ebamugavalt ja pärast mõnda aega taas tunned ennast hästi. Kui sellised sümptomid kestavad kaua, tähendab see võib olla haigus, ehk oled sügavalt sees mingites negatiivsetes emotsioonides või eksimustes, veendumustes, mis peegeldavad sinu kehas.

Transformatsiooni keerukuse tase sõltub mitmetest faktoritest: kuidas sina oled sisemiselt loodud, ehk kui oled tundlik natuur, siis on raskem. Sõltub ka sellest, kui palju oma elus oled alla surunud oma vabadust ja kui palju sinu kehas on emotsionaalseid plokke. Kui kiirelt ise soovid läbida transformatsiooni protsessi, samuti see sõltub kosmilistest energiatest ja tõusvast energeetilisest vibratsioonist.

Mida tuleb teha , et elada üle transformatsioon võimalikult mugavalt? Ebameeldivad seisundid võivad tekkida peale seda kui oled endaga tegelenud, näiteks endale teadvustanud lapsepõlvetraumad, oled vabastanud ennast negatiivsetest sidemetest, oled vabanenud mingitest veendumustest, mustritest, programmidest, peamine mõista sa pole haige, sinu keha nagu üritab järgi joosta sinu muutuvale teadvusele. Ära otsi mingit võlu tabletti. Tuleb lihtsalt enda eest hoolitseda, tegeleda oma keha vajadustega, oma ressursiga ja mitte nõuda endalt liigset. Head on harjutused või tegevus, ms aitab ennast maandada. Rohkem jaluta, tee kerged harjutused, vaatle taevast ja loodust, samuti aitavad hingamisharjutused.

Hästi taastavad sinu magnetvälja tasakaalu ja ka emotsionaalset taset jalavannid soolaga. Pane küünal põlema, ürita lõõgastuda pane kauss sooja veega ja võid lisada veele aroomiõli, mis sulle meeldib. Istu sirge seljaga ja kujuta ette, et kõik ebameeldiv ja negatiivne sinu kehast voolab läbi jalgade vette, samas sa tunned soojust. Peale seda kuivata jalad ja pane jalga sokid ja tee nii mõned päevad. Ürita süüa väiksemate portsjonitega ja söö kergemat toitu, kui sa tunned enda kehas kuumust, siis pole soovitav  vürtsikas, hapu ja soolane söök. Kui sa tunned, et nagu lahustud ruumis, et sa ei taju enda piirid aitab kakao ja püreesupp. Joo rohkem puhast vett.

Kui sa töö või tegevuse käigus suhtled paljude inimestega või ise oled suhtleja, ürita vältida inimesi kes sind ärritavad. Loo endale ruumi, kus sa võid ja saad olla üksi, et keegi ei tule sind segama. Luba endale olla nii kuidas tahad, parem tegele endaga, hoolitse enda eest. Peamine ära paanitse, kui sa lisaks enda emotsioonidele ja keha seisundile lisaks paanitsed, sa nagu tekitad tormi veeklaasis. Sinu päästerõngas transformatsiooni sümptomite ajal on maandus, hoolitsust enda eest, kuula oma keha, luba endale olla, ära süüdista ennast, ega endalt nõua. Kui tunned, et tahad magada või puhata, siis luba endale, jälgi oma seisundit.

Paralleelselt isikliku transformatsiooniga toimub massiline muutus. Mateeria saab uue omaduse. Need programmid mis on tuhandete aastate jooksul kogunenud (rassism, meeste viha ja vaen naiste suhtes, konfliktid, hirm surma ja nälja ees on olnud sisse kirjutatud  Maa magnetväljas ja ka meie kehades. Puhastuse protsessid võivad tekitada peapööritust, iiveldust, allergilist nohu, ärevuse hüpped ja võivad järsku tekkida valud keha erinevates kohtades. Kõik sümptomid pole seotud meie isiklike õppetundidega ja vigadega vaid energiate võimsa liikumisega, millega keha aeglaselt kohaneb.

Toimuvat transformatsiooni lisaks toetab Päikese aktiivsus, samuti meid mõjutavad uued armastuse ja harmoonia energiad, mis pole kooskõlas Maal olevate energiatega ja kehal on nendega raske kohaneda. Inimesed kes veel pole ärganud on vähem tundlikud kõrgete sageduste suhtes. Kui sa liigud mööda enda arengu teed, kui oled alustanud vabastama oma teadvuse stereotüüpidest, kui üritad tarkusega ja mõistvalt suhtuda teistesse inimestesse, kui oled õppinud andestama, tähendab sinu rakud kiirgavad absoluutselt teist energiat ja sinu bioloogia nagu magnet tõmbab kõrgemad sagedused. Füüsiliselt raske on inimesele kelle kehas on palju plokke ja emotsionaalset kannatust. Kui sa säilitad usaldust elu suhtes sa kergendad endale muutuste protsessi ja keha rakkude uuendust.

Selles protsessis sa pole üksi, igal inimesel on olemas nähtamatu meeskond, kes teda toetab ja kes on huvitatud selles, et sinu keha oleks korras, et sa oleksid maksimaalselt tasakaalustatud. Kui tunned ennast tõesti halvasti võid pöörduda enda kaitseinglite poole. Kui palju mitte tervendamist vaid rahu ja usku, sest ainult sinu emotsionaalne seisund saab leevendada transformatsiooni sümptomid.

On tähtis olla tänulik oma endale, tänada. Mõista, et sinu keha rakud samuti kõike tunnetavad, sest esimest korda puutuvad kokku uue energiaga. Koos selle energiaga kasvab sinu tundlikkus. Seega räägi oma kehaga, rahusta teda ja ütle, et te koos praegu elate üle transformatsiooni ja parem kui hingad mõned korrad sügavalt sisse ja välja. Olles ebameeldivas seisundis rohkem puhka, luba päeval endale magada. Raske on anda üldised soovitused, kuna kõik on individuaalne. Küsi enda käest kuidas sa hetkel ennast tunned, mis sinuga toimub, mida hetkel vajad? Tuleb usaldada oma loodust ja teha endale vajalikud valikud. Peamine keskendu tundel, et sinuga kõik on korras. Iga mõte hirmust tekitab tõkked sinu kehas ja energia ei saa kehas takistusteta liikuda. Ole tänulik kõigele mis sinuga toimub. Sinu südames on jumala säde. Armasta ennast, oma lähedasi, täna elu ja leia igas päevas meeldivat.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia