Transformatsiooni lõksud.

Paljud näitavad, et on kinni jäänud transformatsiooni lõksudes, need on ka valulikud punktid.

Esimene. Pole võimalik ennast ümber lülitada mõtetest oma tunnetele.

Teine. Soov kõike kontrollida ja juhtuda: Mina tean, kuidas on õige, et kõik oleks nii nagu mina tahan.“

Kolmas. „Tunnen, et olen keegi suurem, targem, olen erakordne.

Neljas. Ego-soovid.

Seoses sellega, et maailmas praegu toimuvad erinevad sündmused, me ei mõista mida tunneb süda ja mida mõtleb mõistus. Öeldakse: Mõtle südamega ja tunne peaga, nii on praegu. Siis kui maailmas toimuvad rasked sündmused, suurem osa inimesi rohkem mõtlevad peaga. Koos sellega tekivad emotsionaalne kõikumine ja sa astud taas duaalsuse rehale. Olles ühes ja samas olme situatsioonis sa võid tunda ennast erinevalt. Sa saad läbi elada ühe ja sama kogemuse, kuid erinevalt ennast tunda, sest uutes energiates toimub ümber lülitamine mentaalselt analüüsilt oma tunnetele ja see nüüd sind juhib. Ei saa öelda, et oleme ümberlülitatud tunnetele, kuid kui sa oled empaat, siis sa tunned rohkem kui analüüsid. Praegu me kõik õpime seda.

Veel üks transformatsiooni lõks mis puudutab kontrolli ja juhtimise teemat, see kui me mõtleme: „Ma tahan, et valitsus teeks seda ja seda, et meie riik oleks selline, et minu mees teeks nii ja nii, et lapsed oleksid sellised nagu ma tahan“. Kui kaks reaalsust on vastuolus (ehk see mida sa tahad ja see kuidas asjad tegelikult praegu on) see võib tekitada solvangut. Keegi võib muutuda agressiivseks, keegi vihastab. Nii tekib teiste inimeste mitte aktsepteerimine, sest nad teisiti mõtlevad, tunnevad, nendel on teised ettekujutused ja veendumused.

Paljud küsivad. „Aga kuidas mõista kas soov tuleb mõistusest või südamest?“ Selleks, et mõista küsi endalt kas ma soovin sama kõikidele teistele inimestele?“. Kui tekib mõtte: „ei, ma tahan endale, oma perekonnale, oma sõpradele“ see tähendab , et sinu soov ei tule südamest.  Kui sa näed endas oma ego-soovid, see ei tähenda, et see on halb. Kui sa näed seda endas, tähendab selle üle tuleb tööd teha. Küsimus on vaid selles, kas sa tahad ennast muuta.

Viimasel ajal paljud nagu segavad kokku unikaalsuse ja erandlikkuse mõistet. Iga inimene on unikaalne, igas inimeses on oma sisemine maailm ja seisundid, erinevad valikud, kogemus ja teed. Sageli inimene tahab teada, milles on tema elu ettemääratus, kuid asi pole selles vaid unikaalsuses mida sa tood maailmale. Unikaalsus pole sama mis erandlikkus. Sa ei saa olla eriline ilma teisteta. Selleks, et tunda ennast erandina, sa pead olema mingi rühma liige. Kui sa avastad midagi endas  sa oled unikaalne ja sinul on oma prisma läbi mille sina vaatad maailma. Sellepärast ka inglid joonistatakse erinevalt. Kui sa tunned, et oled kõrgem kui teised sa vaid mängid vaimsust, kuid tegelikult istud duaalsel kiigel. Tuleb teadvustada, et teine inimene on sama unikaalne kui sina.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia