3-D võitlus meie sees.

Meie ego toimib 3D piires. Ta on seotud välisega, sest määratleb iseennast, mida tal on, mida ta teab, kuidas ta välja näeb, mida ta teeb, mis talle meeldib, mida ta usub. Ego samastab end kehaga, keskkonnaga, tööga, suhetega, rahaga… Ego määratleb end ka tema poolt välja mõeldud lugude abil selle kohta, miks see nii on ja miks ta käitub just nii ja miks asjad toimuvad mitte nii vaid teisiti. Ego samastab end oma hirmudega, mis teda piiravad. Ta samastab end ka oma minevikuga.

Kõrgem mina, sinu kõrgem versioon, ei tegutse 3D-s. Sellepärast saad temani jõuda ja ühendust võtta ainult siis, kui eemaldad ennast 3D-st, näiteks kui mediteerid, oled vaikuses, rahustad oma meele, ehk lubad olla iseendaga. Kõrgem mina, mis on peidus ego kolmemõõtmelise vormi koore all, on alati siin ja praegu olemas, lihtsalt nähtamatu, puutumatu ja kättesaamatu neile, kes tegutsevad olles vanades mustrites.

Kõrgem “mina” ei tule ise sinu juurde, kui sa ei tee liigutusi tema suunas. Pead töötama endaga, et läheneda oma Kõrgemale MINA-le ja ka temaga mõneks ajaks ühte sulada, tutvuda tema energiaga, elada tema energias, tema sageduses, tema vibratsiooni piires. See, mida soovid, on sinul juba olemas. See, mida sa soovid, et teine sulle teeks, sa saad teha ise. See, mida sa väljaspool otsid, on juba leitud sinu sees. See, mida sa ootad kõrgematelt aspektidelt on juba osa siust, kättesaadav ja valmis.

Sa pole nukk nööri otsas, sa oled vaba olend. Jah, sinu hingel on plaan, kuid see ei tähenda, et sa peaksid käed rüpes istuma ja ootama juhiseid. See tähendab, et sa kasutad oma vaba tahtejõudu, et igal hetkel otsustada, kas soovid läheneda oma Kõrgemale Mina-le või kas soovid mugavalt jääda 3D-sse.  Sinu emotsioonid on rohkem kui lihtsalt sõnum sulle, kas see mõte on õige või vale. Tegelikult ütlevad su emotsioonid sulle, kas sa teed sammu oma Kõrgema Mina suunas või taandud. Sõltumata sellest, kas oled 5D silla peal või jälle oled tagasi 3D-s. Need juhivad sind sinu Kõrgema Mina poole, sinu parema versiooni poole, kui sa ennast kuulad, väärtustad, kui sa pöörad tähelepanu endale ja oled iseenda vastu aus.

Kui sa mõistad ja näed sõda enda sees, sinul on valik: kas jätkata võitlust või lasta sellel minna ja liituda oma Kõrgema Minaga. Kogu sinu kolmemõõtmeline võitlus on võitlus, mida sa ei saa võita, sest sa võitled enda varjudega. Välimine maailm on sisemise maailma vari, mis järgneb sulle, kuhu iganes sa lähed. Seni, kuni sa ei pöördu oma mõtete ja tunnete sisemise maailma poole, jääb välimine maailm samaks. Kui seisad päikese all, viskab see su varju maale, kuid sa ei saa oma varju muuta, sa pead muutma esialgu enda enda kuju, siis muutub sinu vari kui peegeldus. Meie kõrgemast vaatenurgast meil on alati kõik hästi, sest me ei pea ebaõnnestumisi arvesse võtma. Kõik on vajalik kogemus.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia