Transformatsiooni sümptomite tugevnemie.

Paljud inimesed üle kogu maailma kogevad transformatsiooni sümptomite (või “Valguse Aktiveerimise Kogemuste” ) tugevnemisest. See on tingitud mitmest tegurist, mis mõjutavad meie planeedi sisemised ja välised väljad. Need pole ainult päikesepursete, päikesetuule, kosmilise kiirguse mõju, mis jõuavad Maale ja selle elanikele. Meid mõjutavad ka pulsarid (supernovad, mis kiirgavad võimsat VALGUST, komeedid, asteroidid, heliosfääri vood, teised planeedid ja nende vibratsioonid ning energia päikesesüsteemi piiridest väljaspoolt.

Lisaks inimtegevusele, nagu pilvede seemendamine (mis suurendab vee, mulla ja õhu toksilisust), teaduslike eksperimentide läbiviimine, mis põhjustavad maavärinaid ja muid hävitavaid sündmusi kogu planeedil, ohtlike tehnoloogiate arendamine – ja pidevalt esinevad sõjad, ahistamine, bioloogiliste relvade loomine, ohtlike keemiliste ühendite sunniviisiline manustamine elanikkonnale ja palju muud, ei ole üllatav, et inimesed tunnevad end halvasti. Inimkond on allutatud madalamale teadliku tahte vabadusele, mis on kontrolli alt väljas ja nagu on kirjutatud india traktaadis Bhagavat-Gita-s”: Inimkonnale on antud vaba tahe ja seetõttu võib see kasutada mis tahes suunas – nii heas kui halbvas – milles see soovib elu voolata. Mida tuleb mõista, on see, et need, kes on alateadlikus seisundis ja kes osalevad otse kuritegevuses või toetavad seda kuidagi teisiti, on need, kes kahjustavad oma füüsilisi keha, teadvust ja emotsioone.

Kuid need, kes järgivad KÕRGEMAT TEED, kogevad sügavaid VALGUSE transformatsioone sümptomeid ja võivad tunda ennast haigena. Mida rohkem “VALGUSTATUD OLEND” areneb, nihkub tema teadvus ja tihe side JUMALIKE PÕHIMÕTETEGA muutub igapäevaseks eluks. Kuna teadvus muutub, muutuvad ka emotsioonid. Soov suhelda teatud inimestega või teatud tüüpi tegevustega väheneb järjest rohkem. On soov tihedalt suhelda ainult kõrgemate teadmistega inimestega.

Seega muutub töö ja karjääri loomine keeruliseks, kui ümbritsev keskkond ei soodusta enamus karjääri kasvu. Töösuhtlemine muutub rutiinseks kohustuseks ja on väsitav. Kui mõistus (teadvus) ja emotsioonid muutuvad, hakkab füüsiline keha nagu välja viskama päritud ja isiklikku prügi rakku salvestustest. VALGUSE ALLIKAS muutub järk-järgult sarnaseks puhastavate klaasikildudega, tundub nagu seest miski kipitab. Sellega seoses ilmneb valu mitmetes keha kohtades. Võivad olla pulseerivad peavalud. Kiired südamelöögid.  Toimub vabanemine emotsionaalsetest programmide. Mõnikord tekib iiveldus “teatud olukordade talumatuse” tõttu isiklikult või globaalses mastaabis. On raskused uinumisega, tihti pöörled voodis, unetus muutub”normaalseks”. Kuumahood ja higistamine esinevad nii meestel kui naistel. Ärevus ärritab närvisüsteemi. On pidev väsimus.

Mida enam “sümptomid” ja “aktiveerimised” päevast-päeva tugevnevad, tekib pettumus sinuga toimuva suhtes, ning inimesed küsivad endalt, kas see, mida nad kogevad, on tõepoolest JUMALIKU protsessi VALGUS või inimene ongi haige ja omab suurt tervisega probleemi. Inimesed küsivad endalt, kas inimkond on jõudnud selle perioodi, kus toimub nii kohutav langus, et hävingud toimuvad nii planeedil kui ka inimkonnas.Mõlemad stsenaariumid toimuvad. Need, kes tegelevad kurjaga, seisavad silmitsi tagajärgedega. Miks? Sest just nemad üritavad konkureerida ALLIKA-ga ja usuvad kõike kunstlikku, näiteks toit, meditsiin, suhted (online-armastus) jne.

Teisest küljest, need, kes usuvad toimuvasse kui maailma muutustesse üleminekul, saavad õnnistatud – isegi kui ” transformatsiooni sümptomitega” / “aktiveerimistega” on raske toime tulla. See mis praegu toimub on nagu sünnitusvalud, millest sageli räägitakse, sest see on parim metafoor, mida saab kasutada kirjeldades toimuvaid praegu protsesse, hakkab sündima Uus Maa. „Sünnitusvalud” muutuvad üha intensiivsemaks. See peab nii olema, et toimuks sügavam puhastumine ja taassünd.

Mis meie planeediga praegu toimub, pole lihtsalt veega ja pehme seebiga pesemine. See on nagu tohutu pesumasin, mis keerutab riideid ringi, seejärel loputab neid tsükli läbimisel ja seejärel tsentrifuugib, et riided on peaaegu kuivavad enne kuivatusse jõudmist. Seetõttu on nii oluline jääda ühenduses ALLIKAGA, et oleks lihtsam “pesu- ja loputustsüklit” läbida,  juhtida ja mõista, miks “pesu- ja loputustsükkel” peab toimuma. Mõtlevälja omaenda metafoorid sellele protsessile. Võib-olla on sinul seda protsessi tõeliselt raske usaldada, aga sa muutud ja saad uueks. See protsess toimub, sest see on JUMALIK LOOMINE – PÜHA MEDITSIIN meie tervenemiseks, puhastamiseks ja taastumiseks.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia