Suhted vabaabelus. Vaimsus ja areng.  Poolt ja vastu.

Miks inimesed hakkavad elama koos ja seaduslikult ei vormista oma suhteid, ei abiellu? Praegu suhted muutuvad ja paljud inimesed on siia tulnud ülesandega luua uut tüüpi suhted. Varem on olnud vajalik, et paar abiellub, kuid praegu on uus ajastu ja uued valikud. Praegu on noortel uus tendents, esialgu nad tahavad mõista kas tahavad koos olla, kas nad sobivad teineteisele ja kas see loob stabiilsust.

Kunagi ammu, teistes tsivilisatsioonides, nagu Lemuuria ja Atlantis, oli alati mitut liiki suhteid. Noortel inimestel oli üsna palju vabadust, nad võisid seksida, kellega tahtsid ja kui nad leidsid partneri, kellega tahtsid eluks ajaks jääda või vähemalt mõnda aega koos olla, siis nad abiellusid. See ei olnud pikaajaline abielu, see oli abielu teatud ajaks. Alles siis, kui kaks partnerit mõistsid, et see on eluks ajaks, et nad tunnevad end selle inimesega mugavalt, sõlmisid nad pikaajalise abielu ja siis oli neil õigus saada laps.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia