Tunneli lõpus on valgus!

Kõikidega võivad juhtuda sündmused, mis näitavad, et elus on alanud raskem periood. Alati võib juhtuda midagi ebameeldivat. Tuleta endale meelde, sinu elus on juba sarnased situatsioonid juhtunud. On olnud raske ja võimalik oled olnud situatsiooni pantvang. Võimalik, et varem samuti oled kahelnud, et kas jätkub jõudu ja saad sellest välja. On olnud ajad, kui elus on olnud ebameeldivad sündmused ja probleemid. Aga oled sellega hakkama saanud. Mäletad, kuidas rõõmustasid, et ebameeldivused on lõppenud, oled võitnud kõik oma mured ja takistused, elus on tekkinud rahu ja tasakaalu periood.

Täpselt samuti praegu juhtub maailmas, on olnud raskemad ajad ja situatsioonid. Mingites riikides ka varem on olnud erinevate viiruste epideemiad, mingites riikides on olnud „kuiv“ seadus ja alkoholi poodides olid pikad järjekorrad. Mäletad on olnud toidu ostmiseks talongid. Kuskil olid üleujutused, kuskil on olnud pikaajaline põud ja saak on hävinud, kuskil toimusid lokaalsed sõjad ja revolutsioonid. Kuid on alati olnud lootus ja valgus tunneli lõpus. Praegu kahjuks paljud inimesed muutuvad paanika pantvangideks ja lasevad käed alla. Inimesed ei näe teadmatuses valgust ja kaotavad usku.

Mäletad 90-ndad, oli vaesus, talongid , kriminaal. Kuid ka see möödus 5-10 aastat ja ongi kadunud, aeg pidevalt liigub edasi ja kõik kiiresti muutub ja peale seda algab kergem ja helgem periood. Peamine on rasked ajad üle elada lootusega ja usuga, et valgus, inimkonna teadvus võidab, mitte jonnida, karta, paanitseda.  Mööduvad veel mõned aastad ja taas kõik asjad paranevad. Juba praegu saad olla edukas enda arengus ja edasiliikumises, õppimises, töös ja tegevuses, saad tegeleda endaga, luua suhted, teenida raha, luua suured plaanid, uued projektid, reisida või kohata mõtte kaaslased, hoolimata toimuvatest sündmustest. Leia endale midagi huvitavat, mis annab hingele innustust. See kõik on võimalik, kui sa ise seda endale valid selle asemel, et istuda ja karta tuleviku. Lihtsalt oska oodata ja oska üle elada toimuvat. Tegelikult sa juba praegu saad luua endale õnneliku eluperioodi. Peamine praegu mitte karta, mitte vajuda hingeliselt madalatesse vibratsioonidesse. Mõtle, mis on sulle hetkel jõukohane-tee seda! Madalatest sagedustest päästab vaid konkreetne tegevus.

Me kõik oleme ühes paadis ja merel on vahest tormine ja vahest vaikne ja ilus ilm. Tunneli lõpus on alati valgus, keegi on juba selleni jõudnud, kuid paljud eksivad tunneli hämarikus. Kujuta ette kui võimas ja tugev inimene sa oled valguses! Keskendu vaid sellel, mis toimub siin ja praegu, loo endale aeg, kus sa saad ennast realiseerida ja nautida elu.

Mis ka ei toimuks ütle endale: „Kindlasti varsti ma elan helgemas ajas! Kõik möödub ja see samuti!“ Vaata kui tugev sa juba oled 2020, 2021 ja 2022 tegelikult juba kolm aastat saad hakkama ja ületad kõik takistused, tähendab saad hakkama ka edaspidi! Me kõik ootame võimsat ja säravat uue aja päikesetõusu!

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia