Tüdrukud, kes kasvavad ilma isata.

Looduse poolt on ette nähtud, et lastel on ema ja isa. Kuid juhtub, et isa puudub või ei osale lapse kasvatamises.

Tüdruku peres just isa sümboliseerib välismaailma ja temast sõltub kui hästi tütar õpib ühiskonnas suhtlema. Seega tütre oskus suhelda mõjutab tema võimet suhteid teistega luua, lõppkokkuvõttes tema õnne. Kui peres pole isa või kui isa on külm jääb tüdruk ilma võimaluseta jälgida ja õppida, kuidas erinevast soost täiskasvanud omavahel suhtlevad. Seetõttu võivad tema käitumisstrateegiad kujuneda puudulikult. Isata üles kasvanud naine tunneb end alateadlikult kaitsetuna ja abituna. Ta on solvuv, tasakaalustamata ja ebakindel. Ja kui täiskasvanud lisavad tüdruku ellu avaldusi stiilis “Isa jättis sind maha”, siis lapsel tekib isa lahkumise pärast süütunne ja häbi. Ta kasvab üles veendumusega, et ta pole armastust väärt.

Samuti on need täiskasvanud tüdrukud ohus armuda oma ülemusse või inimesesse kes omab võimu, autoriteeti. Ülemuses näevad nad alateadlikult isa figuuri ja panevad tema peale kõik oma lootused ja ootused. Nendele on väga tähtis tema arvamus, kiitus, tema märkamine. Suhtes mehega on sellised naised sõltuvad. Nad püüavad oma partnerit oma tähelepanuga piirata. Sellistel naistel on mehe suhtes eriline tähelepanu ja isegi väike vihje külmusele võib tekitada paanikat. Nad on armukadedad ja nõuavad pidevat hoolitsust, pühendumist ja armastuse tunnistusi. Teine äärmus – naine keeldub suhetest üldse, sest arvab, et mehi ei saa usaldada. Kindlasti ta soovib ja vajab armastust, kuid ei suuda oma hirmu ületada.

Puuduvate ja külmade isade tütred:

Püüavad olla ideaalsed ja head, et teenida tähelepanu ja armastust

Ootavad kiitust ja oma väärtuse kinnitust

On töönarkomaanid, kardavad puhata ja lõõgastuda

Ei talu kriitikat, solvuvad, ärrituvad

Töötavad paremini pärast kiitust

Armuvad tugevalt meestesse, satuvad kaassõltuvuslikesse suhetesse

Tunnevad pidevalt häbi, süütunnet

Ei aktsepteeri ennast naisena, on endaga rahulolematud

Valivad kättesaamatuid või end eemal hoidevaid mehi

Elavad pidevas ärevuses, sest kardavad tagasilükkamist

Neil on tavaliselt järgmised tervisehäirete sümptomid:

Pidevalt külmad jalad ja käed

Sagedad peavalud

Apaatia ja madal libiido

Kroonilised tursed

Kaaluprobleemid

Nahaprobleemid, dermatiit, psoriaas

Fibroadenoomid

Valulikud menstruatsioonid

Põletikud ja tsüstid munasarjades

Endometrioos

Neerukivid

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia