Suhted üksikvanemaga.

Oled kohanud head naist või meest, aga pärast selgub, et tema on üksikvanem ja temal on laps eelmisest suhtest. Kuidas hinnata kas sinul jätkub energiat, et alustada suhted üksikvanemaga?. Kas sa saad enda ellu võtta vastu sellise suhe ja võõra lapse. Kui inimesel on laps eelmisest suhtest, sa võid kokku puutuda situatsiooniga mis on raskelt ületatav. Ma kirjeldan tunnused, kui sulle ei sobi suhe üksikvanemaga. Kui mees ja naine armuvad nad kahekesi loovad plaanid oma tuleviku kooselule, kuid laps võib olla armukade ja segada nende plaanide realiseerimist. Näiteks tütar kaebab isale, et võõrasema on tema suhtes ebaõiglane või naise poeg ignoreerib kasuisa palveid.

Tavaliselt esialgu armunud paar mõtlevad, et nad saavad kõigega hakkama ja pärast ilmuvad ootamatud tingimused või olukorrad. Eelnevalt on raske määrata kas see inimene sobib sulle või mitte, kuid kui sellises suhtes on laps olemas, siis see võib kahjustada last ja samas sinu elu. Millised on tunnused kui selline suhe sulle ei sobi ja viitab sellele, et sa pole valmis?  Kui sa ise oled lapse suhtes armukade. Tutvumise alguses tähelepanu on suunatud rohkem sinule, pärast sind tutvustatakse lapsega ja nüüd ka sinu elu on seotud lapsega. Oled sa selleks valmis? Võib tekkida armukadedus ja viha, sest me ei taha jagada teistega  partneri tähelepanu ja samas laps kogu aeg meenutab seda, et sinu armsal on varem olnud suhe ja kui sa oled armukade, see võib ärritada ja samas võib vihastada, et lapse vanemad omavahel suhtlevad. Teine põhjust võib olla sinu spontaansuses. Näiteks reede õhtul sinul tuleb mõte sõita armsamaga kuskile linnast välja ja peatuda hotellis või lõõgastuda spaas.  See on romantiline kuid võib olla raske üksikvanemale ja ta ei saa kohe kõigest loobuda ja sõita sinuga reede õhtul maailma lõpu puhkama. On vaja kuskile jätta laps, leida keegi, kes vaatab lapse järgi, et laps oleks kontrolli all. Selline spontaansus üksikvanema elus on pigem kui takistus. Kolmas põhjus on selles, et sa pead vahest vaikima, sa näed midagi sellist mis sulle ei meeldi lapse kasvatamises ja tahad anda soovituse kuidas paremini last kasvatada. Kuid keegi sind ei taha kuulata, ega ei küsi, sest see pole sinu laps ja sul pole õigust anda soovitusi. Neljas põhjus on selles, kui sa oled harjunud olema liidri-otsustaja positsioonil ja sinu peas on olemas korrektne plaan, kuidas hakkab aremema teie tulevik ja suhe. Kuid suhtes üksikvanemaga peab arvestama ka lapse huvid ja inimene on lausa kahe vahel, ehk see mis on õige suhte arendamiseks ühest poolest ja laps on teisest poolest, kuid laps on alati prioriteedi. Viies põhjus on selles, et sulle ei meeldi konkreetselt see laps, paljud mõtlevad , et harjuvad sellega ära, kuid ajaga ärritus ja eemaldumine vaid kasvavad. Kui sa armastad inimest, kuid sind ärritab tema laps tuleb keelduda sellest suhtes, sest kedagi see õnnelikuks ei tee, seega ära sulge silmad oma tunnetele üksikvanema lapse suhtes. Tunnista endale, kui laps sind ärritab ja paneb närveerima. Parem on olla aus endaga ja teistega. Kui sulle on see suhe väga tähtis, siis tööta endaga ja vabane sellest, mis sinus  segab luua õnneliku suhet ja võta vastu otsus, kas sulle sobib selline suhe või mitte.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia