raha ja küllus

Küllus on energia, mis ilmub kõikidel elu tasanditel. Küllus ei tähenda vaid rahalist aspekti, sellesse küülub ka loominguline potentsiaal, teadmised, suhted, töö, tervis, liikumisvahendid, olme, harmoonia, edu, võimete avamine , uued teadmised ja muud. Küllus on kõik see, mis toob elus rahuldust, eneserealiseerimist ja teadvuse arengut. Tuleb mõista, et meie mõtted ja teod omavad suurt jõudu ja me ise loome oma elu. Me kõik soovime elada külluses, tunda stabiilsust, heaolu, ehk et meil oleks muretu elu. Inimesed palju aega kulutavad heaolu saavutamiseks, töötavad, panustavad palju jõudu ja energiat. Uutes energiates me õppime läbi enda tunnete ja sisemise seisundi suunama küllust enda ellu. Universum omab piiramatu küllust, iga inimene saaks kõike mida ta soovib, Universumil on selleks piiramatud võimalused. Me tihti mõtleme tulemustele, mida me saaksime endale lubada, kui meie elus oleks teatud raha summa, ehk suuname enda energia ei millegile, sest puudub konkreetika, me tihti mõtleme sellest, mis kunagi ei realiseeru.Tuleb mõista , et hüvang, õitseng ja küllus jookseb läbi sinu. Ehk Jumaliku külluse kehastumine toimub sinu sees , mitte ei tule väljast. Jumal ei anna küllust, see ei tule väljast. Jumal on küllus ja sina oled küllus kõikidel tasanditel: ideed, looming, tarkus, rahu…

Kui sa oled valmis vastu võtma endas seisundit „Mul on,  sest Mina olen“ siis sa saavutad küllust ja hüvangut. Sa oled Jumalik olend ja oled täiuslik kohe praegu, mitte peale mitme aasta õppimist, raamatute lugemist ja kursuste lõpetamist. Jumal on seal, kus oled Sina. Selle seisundi mõistmine on vajalik, selleks, et elada külluses ja saada kõike mida sa soovid. See on ka enesemuutmine, mis on praegu vajalik olles uutes energiates. See seisud on vajalik, ka selleks, et luua küllust ja raha.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia