Kiirendatud transformatsioon: peamised sümptomid ja soovitused.

Esimene sümptom on sügav transiseisund. Kuna selliste energeetiliste perioodide ajal kõik süsteemid nullistatakse, võib selline nullistamine eelkõige põhjustada sügava transsi sarnaseid tundeid. Näiteks võid pikalt ärgata ja uuesti magama jääda või terve päev oled uimane. Võid märkamatult magama jääda mõneks minutiks või tekib soov magada päeval. Sellistel hetkede peamine soovitus on pöörduda oma keha poole nii tihti kui võimalik. Kasuta mis tahes praktikaid, tehnikaid, füüsilisi harjutusi, et tuua ennast tagasi oma kehasse. Sa oled oma kehas ja samuti võid olla sügaval alfa-sagedusel. Aga kui puudub kontakt oma kehaga, ehk hõljud mõttemaailmas  sinus toimuvad transformatsiooni protsessid ikka jätkuda.

Teine sümptom on sisemine põlemise tunne. Mõned inimesed võivad kogu aeg tunda terve päeva jooksul tulelaineid. Keegi tunneb, et seest põleb, see tunne võib olla tugevam õhtul või vahest hommikuti peale ärkamist. Võid tunda sisemist põlemist keha erinevates kohtades. Tuli hoog nagu tuleb üles läbi jalgade ( tunned kui võimas vool tõuseb maast) või on tuntav südame piirkonnas. Kui sinul on aktiivsed teised energiakeskused (nt päikesepõimik), võid tunda seal sisemist põlemist. Palavate hoogudega võib kaasneda peavalu, samuti realne või nagu tunned kehatemperatuuri tõusu. Kergemini sellised transformatsiooniprotsessid mööduvad füüsiliselt terves kehas, sega hoolitse enda keha eest.

Kellel on raskem kogeda muutusi? Mitte ainult need inimesed, kes on ülemineku ajal haiged, võivad tunda ennast ebameeldivalt, samuti ka inimesed, kes on selliste protsesside suhtes tundlikud. Kiirendatud transformatsioon võib tekitada raskusi ka neile, kes punnivad  vastu transforatsioonile, kes panevad silmad kinni paljudele asjadele oma elus. On võimatu täielikult läbida (läbi elada) transformatsiooni, jäädes samal mõistuse tasemel, samade emotsioonidega ja vaimu seisundis, milles oled olnud enne transformatsiooni algust. See protsess tähendab alati suuremat tegelemist endaga.  Sellegipoolest on inimesi, kes eelistavad jätkata oma elu suletud silmadega. On ka kategooria inimesi kellel puudub kontakt oma kehaga, nad on pidevalt oma fantaasiates või lihtsalt oma mõtetes. Mõistuses olemine pole enda kehas olemine. Sellistel inimestel on raskem kogeda muutusi. See on lõputu transformatsioon ja sellel puudub stopp nupp. Transformatsioon kestab nii kaua, kuni oled täielikult uues ruumis. Aga selle ruumi sa lood iseendas. Nüüd läbivad kõik inimesed planeedil transformatsiooni protsessi, sõltumata sellest kas nad seda mõistavad või mitte.

Kuigi praegu on palju asju, mis seestpoolt tõusevad, ei saa muutuste protsessi peatada. Maa on muutumas. Kui sa tahad meie planeedil edasi elada, ei ole sinul muud võimalust, kui koos Maaga muutuda. Praegu tugevalt põleb läbi mentaalne väli. Sisemine tuli on transformatsioon. Tuli põletab välja paljud asjad sinu sügavusest. Sa võid võimendada endas tule stiihia tööd istudes kamina või lõkke juures või arvutist põleva lõke vaatamisega. Samas avalda kavatsus ja luba, et sees põleks läbi kõik see, mis ei toeta sinu kõrgemat hüvangut. Varem kogu tee on olnud ette nähtud nagu “alates” kuni “enne”: kool – ülikool – praktika – töötamine- suhted-pensionile jäämine. Nüüd elame ajastul, milles on teadmatus, ebastabiilsus. Ptioriteetsed on oskused olla paindlik, aktsepteerida ja manööverdada lähtudes hetkest siin ja praegu ja enda sisemisest seisundist. Ainus asi, mis on sel ajal tagatud, on lõputu ja piiritu transformatsioon. Seetõttu on need, kes on oma hoiakutes ja harjumustes kinni jäänud, kes ei taha midagi muuta, need on toimiva transformatsiooni protsess “löögi all”. Kui oled veel vanaga ummistunud, siis ei ole võimalik uuel sinu ellu kuhugi siseneda.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia