Olulised faktid psühhopaatide “lõksude” kohta.

Kuidas vältida psühhopaadi “lõkse”? – see on kõige sagedamini esitatud küsimus.

Paljudele tundub, et psühhopaatia hõlmab ainult agressiivseid või mitte alati adekvaatseid inimesi, kes meenutavad Hannibal Lecterit , kuid see ei ole üldse nii.

Psühhopaadid erinevad üksteisest erinevate iseloomuaktsentidega. Kõige levinum ja ahvatlev tüüp on “pettur”, ” aferist”, “Casanova”. Nad loovad finantspettuste “püramiide”, omavad kõrget intelligentsust, suudavad kiiresti tuvastada ohvri ja luua tema petmise skeemi. Nad kergelt võivad õue visata vana daami või naise lapsega, kui empaatiat pole, pole kahju, ega pole kaastunnet. Peamine on raha. Lähedase “sõbra” alt vedamine, ohvri petmine suurte summadega, selles pole midagi isiklikku, lihtsalt pettus. Sundida pensioniealist ema võtma suurt laenu korteri või maja tagatisel – see on lihtne. Kui lapsel on probleeme, emad oma lapse päästmiseks on valmis kõigeks.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia