Novembrikuu energiad

November on väikeste sammude aeg, millest tulevad suured sündmused. Asi on potentsiaalide loomises, mis võivad Sinu elu radikaalselt muuta. Novembrikuu vibratsioon ei tähenda muutuste algust, vaid on kui tuleviku sündmuste väikesed miniatuurid. Nii nagu tammetõru kannab enadas tammepuud, novembrikuu kannab endas tuleviku sündmuste seemned. Selliseid seemneid saab näha ebaharilikes nähtustes või olukordades, nagu värvilist laiku must-valgel taustal.

See võib väljenduda ebaharilikes ideedes, mis võivad tekkida peas spontaanselt. Näiteks keegi ütleb Sulle absurdsuse: “Sa saad kogu maa vallutada”, ja Sina äkki püüad ennast mõttel – “see on täiesti võimalik”. Loomulikult, et Sind ei paelu idee maailma vallutamisest. Lihtsalt selle taga seisab  see, et Sa näed võimalust teha midagi seni võimatut. Praegu Sa selgelt koged  „võimaluste“ reaalsust, nagu Sa leidsid ammu kadunud väärtusliku asja. Vaata seda protsessi, mis näitab reaalsust kui võimalust, midagi uut varsti täielikult siseneb meie ellu. Mida Sa varem oled arvanud: „oleks see võimalik”, nüüd saab „jah, see on lihtne”.

Välistes objektides võib olla ka märke uue reaalsuse tekkimisest. Näiteks lähed iga päev sama teed pidi, tead iga maja, iga põõsast, kõrval olevate majade aknaid.  Varahommikul tööle minnes järsku märkad suurt puud, mida pole siin varem kunagi olnud. Suurt puud pole võimalik märkamatult öösel istutada. Kuid siin see on. Sa vaatad ringi märkad, et inimesed ei näe midagi ebaharilikku. Sinu jaoks see  on nagu teine ​​kuu taevas ja nende jaoks – ei midagi erilist. Tahad teistele sellest rääkida, aga mõistad, et sõbrad arvavad, et oled natuke hull või teed lihtsalt nalja. Kuid ära spetsiaalselt otsi sellised erinevused. Otsingu pinge varjab neid.

Novembris  kõige tähtsam on  teadlik  keskendumine mõtetel, mis tunduvad samal ajal „fantastilistena“. Sinu tähelepanu sellistel “ebastandarditel” aktiveerib nende potentsiaali. See ongi novembri “seemnete kastmine”. Pole kindel, et see Sinu elus täpselt realiseerub, kuid on väga tõenäoline, et sellised mõtted aitavad arendada sündmusi, mida praegu lihtsalt pole võimalik ettekujutada.

Nii nagu seeme pole veel kasvama hakanud taim, ka Sinu mõtted esialgu ei vasta sellele, milleni nad viivad. Sa võid siiski märgata, et keskendumine novembrikuu nähtustel võivad kajastuda Sinus kummaliselt. Sa võid tunnda midagi sooja ja põnevat, rõõmsat ja kauaoodatud. Hoia ennast ühenduses nende tunnetega, see kiirendab sündmuste loomist ja toob soovitud muutuste kasvu Sinu elus.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia