Minevik on fikseeritud. Kollektiivne nihe uuele ajajoonele.

Umbes 17. juulil me kinnitasime end stabiilsele meistrijoonele, see tähendab, et oled oma elu Meister. See periood on alanud, kui me ületasime piiri 3,7 miljonit andmepunkti tunnis. See on meisterlikkuse aeg, kui iga olukord, millega sa kokku puutud, iga välisündmus, kus sa oled, kontrollib sind meisterlikkuse osas, kui hästi suudad hoida valgust ja armastust oma südames.

Lugesid mõnda kohutavat uudist, suudad jääda valguse, armastuse seisundisse või kukud negatiivsusesse? Toimub totaalne pööre iseendasse, oma keskendumisse, fookusesse oma südames, kui hästi suudad säilitada harmoonilise tasakaalustatud seisundi, hoolimata kõigest. Prioriteet on seada sisemine keskendumine harmooniliselt tasakaalustatud seisundisse. Kui midagi väljastpoolt – mis tahes uudised, vestlused, suhete selgitamised, konfliktid – löövad sind tasakaalust välja, siis teadselgelt, millega pead töötama. Tööta sellega, et sinu sisemine heaolu ei sõltuks sellest, mis toimub meie hullumeelses ja tormilises maailmas. See hullumeelsus ja tormilisus veel jätkuvad.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia