Messias-e teisest tulekust.

Väga sageli küsivad inimesed Messias-e kohta. Kas ta ilmub Maale? Kas toimub teine Kristuse tulek?

Maal on juba ammu kogetud Messias kogemust. Nad tulid, et tuua endaga Jumaliku Olendi eeskuju. Nad edastasid inimestele teadmisi, Valgust ja Armastust, mis suudavad kõik endas äratada. Nad näitasid inimestele Jumalikku sädet, mis on igas inimeses. Ärge oodake, et nüüd tuleb Messias, et muuta kõike ümberringi, et kogu maailm muutuks! Seda teete teie ise! Paljud inimesed osalevad aktiivselt maailma muutmises. Keegi rohkem energiatasemel ja keegi rohkem füüsilisel tasandil. Igalühel on oma roll, oma väärtus, oma ainulaadne koht selles tohutus ruumilises ümberkujundamises. Iga päev süttib rohkem Valgust inimeste südames. Planeedil ilmub üha enam Valguse ja Armastuse inimesi, kes soovivad elada Valguses ja Armastuses, ning väljendada Maal oma Jumalikku olemust.

Nad on nagu imelised jaaniussikesed. Väikesed Valguse tuled, mis süttivad üle kogu planeedi! Ja praegu meie planeedil on palju selliseid tulesid. Imelised tuled – inimesed. Keegi särab juba eredalt, keegi alles süttib ja õpib iga päev valgustama. Just nemad on alustanud ruumilist ümberkujundamist ja on seda juba aastaid muutnud. Nende valgustatud teadvus laieneb ja muudab planeedi vaimset ja astralset välja. Nad kannavad vaimseid teadmisi ja praktikaid, et aidata kõiki.

On inimesi, kes on hävitajad. Ühed hävitavad planeeti ja kõike sellel, et äratada neid, kes tulid Maad aitama ja kaitsma. Teised hävitavad vanu tavasid, programme, süsteeme… Nad ei taha elada nii, nagu kõik teised. Nende kaudu  maailma voolab suur protest, et hävitada see, mis teeb inimesed orjadeks ja ei lase neil avada oma Jumalikku potentsiaali. Ja veel on Maal inimesi loojaid. Füüsilisel tasandil loovad nad uusi organisatsioone, ehitavad vaimseid kogukondi ja linnu, muudavad süsteeme: poliitilist, hariduslikku, meditsiinilist, sotsiaalset… Nende kaudu ilmnevad muutused füüsilisel tasandil.

Igal inimesel on oma ainulaadne koht Maa peal. Kõigil on mingi eesmärk. Keegi lõpetab vanad mängud ja hävitab maailma, keegi muudab ruumi ja loob uut nii endale kui neile, kes on valmis elama Valguses ja Armastuses. Ei tule Messias! Paljud inimesed muudavad seda maailma, teevad selle ümber! Ja kõik need inimesed on juba siin! Iga inimese sees, kes on valmis, ärkab Kristus. Täpsemalt, igaühes ärkab Kristuse Teadvus – Jumala Teadvus inimestes.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia