Inimese teadvuse 8 tasandit. Kaheksas osa. Kosmilised Hinged.

Teadvus, mis on sarnane Allikaga, on alati Maal olemas. Selliseid inimesi on väga vähe, kuid nad eksisteerivad. Kaheksanda teadvuse taseme esindajad elavad sageli ühiskonnast eraldatuna. Kui nende missioon hõlmab aktiivset osalemist teiste inimeste, rahvaste või riikide elus, täidavad nad ustavalt kõik neile pandud ülesanded. See teadvusetase käib absoluutse aktsepteerimise ja maailmale teenimise kohta. Need on inimesed, kes on sarnased Jumalikule algusele, kuid ilmnevad Maal füüsilises kehas. Tavaliselt on need hinged teistest mõõtmetest, kui vabatahtlikud, kes tulid Maale olulise missiooniga praeguse kvantülemineku ajal.

Kaheksanda teadvuse taseme esindajad on hinged, kes on täidetud tingimusteta armastusega kõige elava vastu. Nad oskavad näha igas loodud olendis Jumalikku algust, sõltumata väliseist avaldumistest, nähes Jumalat nii rohus, prahis, kivis, kurjas inimeses kui ka heasüdamlikus. Nad mõistavad, et kõik maailmas pole juhuslik ja kõigel on oma põhjus. Inimestel 8 teadvuse tasemel on terviklik teadvus. Nendes puudub duaalsus. Budismis vastab see teadvuse tasand Suurele Tühjusele, mõtlemise tasandile, kus on kristallselge selgus ja energiline juhtivus Looja voogudest otse Allikast.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia