Me oleme inimeste läheduses ja inimesed on meie kõrval.

Olen kindel, et kui küsiksin, kuidas sina end teiste inimeste seltsis tunned ja kuidas nad käituvad, kuuleksin täiesti erinevaid vastuseid. Mõni inimene väsib ühiskonnast, samas kui teistele inimeste seltsis olemine muutunud kergeks ja nauditavaks. Sinu kohaloleku võivad inimesed rahuneda ja rahulikud olla, teistel hetkedel käituvad lausa ebaviisakalt ja ebakorrektselt… Kõik variandid on normaalsed ja õiged ega tähenda mingit sinu käitumisviga. Lihtsalt me kõik oleme oma teekonnal erinevatel astmetel ja lisaks elame ajal, kus toimuvad radikaalsed muutused, mil iga Hing tahab ärgata duaalsuse mängudest.

Kui sulle tundub, et sa ei saa olla teiste inimeste keskel, tähendab see ainult seda, et sa pole endas veel täielikult kindel ja pole veel teadvustanud, et kõik on Üks. Sa tajud end eraldiseisvana – seal on nemad, ning mina olen teistsugune, mitte selline nagu nemad. Seal, kus valitsevad võrdlused ja hinnangud, oleme me mõistuse tasandil, mitte südame tasandil, ning seetõttu oleme väga haavatavad teiste inimeste negatiivsete seisundite suhtes.

Sellisel juhul on sinu jaoks hea praegu hoida ennast ja mitte kohtuda nendega, kes sulle on rasked inimesed. Hoolitse enda eest, hoia oma ressurssi, õpi iseennast usaldama. Kui kogud ressursi, kui oled tugevamalt ühendatud oma Hingega, sinus tekib loomulik soov minna inimeste poole.

Kui sa oled juba eespool kirjeldatud etapid läbinud, kui oled juba õppinud inimestes tundma Hinge Valgust sõltumata sellest, milliseid rolle nad mängivad, siis tõenäoliselt ei tunne sa enam pinget avalikus kohas viibimise suhtes. Sa ei kuluta enam energiat nagu varem, sest oled sellel tasandil, kus me oleme kooskõlas oma Hingega.

Ja kui sa tunned, et saad juba olla oma Valguses teiste inimeste keskel,  kanna endas oma harmooniat ja ära muretse millegi pärast. Sa ei pea isegi midagi ütlema – lihtsalt ole ja armasta seda Elu.  Asi on selles, et kõigi nende kaudu, kes on avanud oma südame, toimub omamoodi “töö”. Aeg kiireneb ja mida rohkem inimesi ärgates ühendub oma hingega, seda leebemalt meie Maailm oma Ümberkujundamise läbi elab. Igaüks neist, kes on oma südame avanud, nõustub olema armastuse allikaks ja genereerima endast tasakaalu ja rahu. Seetõttu, kui oled harmoonia ja valguse seisundis, töötad pumbana, mis kiiresti eemaldab negatiivsust nendest inimestest, kes on valmis seda vabastama.

Tahaksin hoiatada, et selles puhastumise protsessis võid algul kogeda äkilisi ebameeldivaid füüsilisi aistinguid: äkiline pearinglus, iiveldus, palavik või kõhusurve… Iseloomulik nendele seisunditele on nende ootamatus ja kiirus. See võib juhtuda inimeste massikogunemise kohtades käies või pärast individuaalset suhtlemist (mõnikord isegi läbi Skype’i või telefoni). Seda ei pea kartma. Need sümptomid mööduvad väga kiiresti, kui sa säilitad rahulikkuse, võtad tänulikkusega vastu toimuva ja lased sellel juhtuda. Kui aga langed paanikasse, istu, hinga lihtsalt sügavalt sisse ja välja. On hea istuda maapinnale või toetuda puule, et ennast maandada.Ole kindel, et sinuga ei juhtu midagi halba. Alati on meil jõudu kõigega toime tulla, kõik juhtub iseenesest, meie Süda töötab.

Me oleme jõudnud faasi, kus pole kedagi eraldiseisvat: kõik ME oleme Mina, kõik Mina olen MEIE. Kui sa oled teadvustatud, rahulikus, tasakaalustatud seisundis, see tähendab, et oled oma Hinge vastuvõtmise seisundis, hoiab see justkui avatud kanalit kõikidele teistele Hingedele. Selle kanali kaudu võib inimese hing, kes veel “magab” oma teadvuses ja on mänguliste rollidega hõivatud, sulle lähemale tulla ja tuua pinnale kõik, mis takistab armastust.

Need, kes on väga lähedal kohtumisele iseendaga, kellel on väga õhuke sild ego ja hinge vahel, kes on põhimõtteliselt elanud lihtsat ja ausat elu, need inimesed võivad sinu läheduses tunda rahu: neil on hea olla, neil pole isegi midagi öelda…Mõned, kes lihtsalt elavad mängusituatsioonis, hakkavad ootamatult kiirustama, püüdes sinu tähelepanu äratada. See on samuti normaalne – nende negatiivsus vabaneb läbi ootamatu jutukuse või rahutuse. Need, kes on liiga mängu sattunud ja on kogunud palju valu ja viha, võivad sinu läheduses näidata agressiooni ja ebaviisakust.

On täiesti võimalik, et ühe jaoks oled sa katalüsaator, samal ajal kui teise inimese juuresolekul voolab agressioon ja hirmud, kuna puudutad nende töötlemata punaseid nuppe. Me kõik oleme erinevatel etappidel oma tõelise Mina leidmise teel.

Inimene kogeb sinu läheduses väga tugevat seisundit, ta tunneb end ebamugavalt: ta ei suuda hoida oma tavalist maski, ning see hirmutab teda… Sa ei ole juhuslikult selliste inimeste läheduses. Toimub negatiivsuse väljumine läheduses oleva harmoonilise inimese kaudu, seeläbi saavad nende hinged väga palju puhastada meie vaikivale südamlikule kohalolule nende kõrval.

Kõik, mida sinul tuleb teha, on lihtsalt olla kohal, mitte hinnata, mitte hukka mõista ja hoida tasakaalu. Kui sa sel hetkel säilitad rahuliku seisundi ja oled ühenduses oma hingega, lahustub see agressioon. Lisaks sellele, pärast inetuid stseene ei mäleta isegi agressor, mida ta täpselt ütles ja kuidas ta sulle haiget tegi – ja ta suhtleb teiega edasi, nagu poleks midagi juhtunud. Selline olukord on väga levinud suhetes vanemate inimestega. Iga kord on vähem emotsionaalseid plahvatusi, kui me säilitame Rahu endas. Ja mingil hetkel muudavad sugulased täielikult oma suhtumist meisse ja elusse üldiselt.

Inimene oma negatiivsusega loob meile tingimused, kus me mobiliseerime vaimse keskendumise südamele ja laseme seestpoolt armastuse Valguse välja. Ilma selle stiimulita me ei keskenduks nii aktiivselt sellele, et säilitada harmooniat, me ei viiks südamest valgust välja. Nii aitab inimene meil tugevdada omaenda Valgust.Armastus loob ja rikastab meid, noorendab meid, aitab meil tugevdada sidet oma hingega ning vabastab meid kõigest, mis takistab meil olla Maal säravaks Jumala ilminguks.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia