Kuidas veeta Sügise pööripäeva?

Sügis – kas see on depressiooni ja kurbuse aeg? Kas on nii? Tegelikult sa saad sügist energiat kasutada, eriti sügisese pööripäeva tasakaalu loomiseks. Sügisene pööripäev on oluline astronoomiline sündmus. Aastal 2023 toimub see 23. septembril. See on energeetiline aeg oma elu korraldamiseks ja soovitud tuleviku loomiseks. Kaalusid valitseb Veenus ja see toob armastuse, suhete ja külluse energiat. Nüüd on õige aeg väljendada tänu meile antud armu ja külluse eest, mis täidavad meie elu! Mida oleks tore teha pööripäeval?

Tervita päikesetõusu ja päikeseloojangut. See päev on eriline sündmus. Päikesetõusu ja -loojangu hetked on  olulised energiahetked. Püüa neid kogeda.

Päikesetõusu ajal mine õue või rõdule ja pöördu itta. Seisa mõni minut, tervita uue päeva – ja uue elutsükli – algust. Päikeseloojangu ajal pöördu läände, saada päike horisondi taha, tänulikult vabasta oma elust kõik, mida tuleb vabastada. Pööripäeval tähistasid meie esivanemad saagipidu, tänades ennast ja loodust külluse eest. Nüüd on aeg teha kokkuvõtteid! Milliste oluliste saavutustega oled selle kuupäeva  jõudnud? Mida tuleks järgmisel korral teha, et asjad õnnestuksid? Kas tasuks kaaluda plaanide ülevaatamist ja midagi elust välja jätta?

Täna ennast ja maailma!

Koostas nimekirja kõigist inimestest ja jõududest, kes on sind sel aastal aidanud. Alusta iseendast ja oma hingest…Maini Maa-Ema, Jumalat (kui universaalset armastavat jõudu) ja vaimseid õpetajaid. Kirjuta üles inimeste nimed, kes olid minuga sellel ajal. Leia igaühele selles nimekirjas konkreetse põhjuse, mille eest tänada. See nimekiri võib üllatusena tulla, kui pikk see võib olla, kui palju toetust ja tänulikkust on sinu elus.

Vabasta kõik, mis on möödunud.

Sügisese pööripäeva hetk sümboliseerib ka üleminekut talvele, st uinumist ja hääbumist. Linnud lendavadminema, lehed tasapisi langevad. See on parim aeg hüvasti jätta kõigega, mis sind enam ei teeni, ega toeta.Kirjuta paberile, millised harjumused, käitumismustrid, suhted inimestega, olukorrad ja asjad sa oma elust vabastad.Täna neid nende kogemuste ja muude väärtuste eest, mida nad sulle tõid. Seejärel ütle hüvasti ja lihtsalt põletas paber. Sügisel külvatakse ka talivilju, mis suudavad juurduda ja külma ilma edukalt üle elada.Taliviljad tavaliselt idanevad varem kui kevadviljad ja annavad rikkalikuma saagi. Kasuta selle looduse tarkust ära ja külva oma uue tuleviku seemned septembri lõpus. Kirjelda oma plaanid ja soovid, ning sammud nende saavutamiseks, keskendu mitte kannatustele vaid oma ilusale lähitulevikule. Kuidas sa tahaksid elada, kujuta see endale ette. Tugevda oma tahtmist energiaharjutustega või muude praktikatega, mis sulle meeldivad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia