Kuidas praegu paljastatakse valed ja oma elu uue vundamenti loomine.

Valede ajastu on möödumas ja nüüd  seda hakkab asendama uus reaalsus, mis põhineb sellel, mis on sinu jaoks tõde. Praegu valed kiiresti paljastatakse. Miks on oluline kaitsta oma isiklikku ruumi ja kuidas mõista, mis on sinu tõde? Kui sa tahad olla oma elu lavastaja, mitte pealtvaataja, kes ainult istub publiku seas ja jälgib, mis elus toimub, siis sinu isiklik ruum on püha. Ükskõik, mida sa tahad, kuidas sa tunned, keda sa oma püha ruumi lubad või keda sa ei taha seal näha, sa ise sead oma elu reeglid ja mille järgi sa  elad.

See on sinu mängulaud, sinu mänguväljak, mida ise lood. Sa määrad oma reeglid ja piirid, eriti on see vajalk kui suhtled sotsiaalmeedias. Viimasel ajal on olnud palju tungimist isiklikku ruumi, palju soovimatuid nõuandeid, palju kaebusi. Sinu piirid peavad olema kaitstud. Paljudel inimestel on isiklikke piiride rikkumise probleeme ja nad trambivad ise teiste territooriumil ja vastavalt sellele teised trambivad  nende piire. Nüüd me ühendume oma hinge kogemusega. Hing räägib sinu kaudu, oluline on vibratsiooniline resonants, sõnad pole olulised. Me räägime läbi tunnete, läbi vibratsiooni, läbi energeetilise suhtluse.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia