Kuidas lõpetada kõike kontrollima?

Pinget elus tekitab soov kõike kontrollida. Näiteks ühe inimese kiri: Ei saa ennast peatada, pean kõike kontrolli all hoidma. Kuidas vabaneda enda ja lähedaste kontrollimisest? Mitu korda pean kontrollima, kas võtmed on kohal, kas uks on kinni. Ei luba endale lõõgastuda ja ei kannata kui seda teevad teised.

Kui oled nendes sõnades näinud ka ennast, see võib muutuda siis, kui muutud sisemiselt. Miks me soovime kõike kontrollida? See on põgenemine enda eest, tegelikult on hirmus olla üksinda iseendaga ja kontroll võtab sinu tähelepanu sinu sisemisest seisundist. Kui sa ei kontrolli väli olukorrad ja sündmused, millest sa siis mõtleksid? Siis sa märkasid, mis toimub sinu sees ja võib olla kardad näha enda ebatäiuslikkus, et sa pole vastavuses oma ideaalidega ja enda ettekujutusest endast.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia