Kasulik harjumus naistele, kes on suhtes.

Täna tahan rääkida sulle harjumusest, mis on kasulik igasugustes suhetes. Küsi endalt, mida sa hetkel tahad. Nii tihti kui võimalik. Muidugi, see harjumus on kasulik mitte ainult suhetes. Kuid just olles suhetes hakkavad naised seda kõige sagedamini unustama. Vaata, milline olukord on. Tutvud mehega ja kõik on nii imeline, kaunis, teie kahele on nii mugav ja hea koos olla. Siis hakkab mees aeglaselt läbi suruma sinu isiklikke piire. Nii, delikaatselt, mõned võivad isegi öelda, et suhetes ongi tavaline järele anda. Kuid järele anda on üks asi, aga iseennast murda on hoopis teine asi.

Näiteks sinul on olemas mingi traditsioon. Külastad iga nädalavahetus oma vanemaid või sööd nendega aeg-ajalt õhtusööki või korraldad sõbrannadega igakuiseid koosviibimisi. Või vajad õhtuti aega iseendaga, et ennast taastada ja puhata. Aga siis helistab, ilmub mees ja kõik läheb sassi. Loomulikult võib teie igapäevaelu kui oled suhetes muutuda, sest sa pole enam üksi. Kuid kui inimene hakkab sinu vabadust nõudma või nõuab olulist sinu elustiili muutust, siis ta lihtsalt ei sobi sulle.

Teine olukord: juba olles suhetes märkad, et pühendad aega mehele sagedamini kui endale. Muidugi on erinevus selle vahel, et mõelda enda peale ja mõelda ainult enda peale. Kuid kui sa alati valid selle vaba aja, selle toidu, selle filmi, mis temale sobin, siis kuidas sa kavatsed õnnelik olla? Kus on selles suhetes koht SINULE? Sulle, mitte tema naisele, vaid lihtsalt sulle. Paljud naised ei küsi isegi endalt, “Mida ma tahan?”sest täielikult lahustuvad suhtes. Naine sageli kaob mehes, hoolitsemises tema eest, soovis teda rõõmustada, armastust teenida ja lõpetab mõtlemise, mida ta ise tahab. Kuid kui sa seda ei tee, kust sa ressurssi võtad? Kust saad jõudu, lõdvestust, täidad ennast emotsioonidega? Ma tean, et see võib olla raske. Alguses võidtunda segadust. Kuid proovi näiteks täna päeva jooksul endalt seda küsida seda küsimust mitu korda. Loodan, et see aitab!

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia