Kas proovida murda läbi või usaldada hoovust?

Meis on olemas mees energia, kuid selline mida me oleme vajanud olles Matrixi tingimustes.  See energia ilmub situatsiooni survestamisel, kontrollimisel selle asemel, et anda impulss hoovusele. Uutes energiates ei saa midagi kontrollida kuid saab loovutada ennast elu hoovusele ja pärast juhtida seda, mis sellest tuleb välja. Kontroll ja saavutamine on 3D meesenergia jäägid, praegu me õpime lihtsalt jälgima ja liikuma edasi.

Praegu printsiip on selline, sinul on idee ja sa lood oma idee konteineri mille sa ei täida oma mõistuse mõtetega aga, jälgid kuidas asjad hakkavad arenema ja vaatad mis on vajalik ja mis mitte. Selline lähenemine on selle aasta tendents. Sa ei suru läbi oma mõtted vaid lood idee ruumi ja pärast vaatad selle arengut. Sa ei murra peaga läbi seina „ma tahan nii nagu ma tahan“. Kui sa lood oma tunnetega ja läbi kompamise lõpptulemus on mitu korda parem, kui see mida sa tee lähtudes oma mõistusest.

Hakka jälgima kas sa liigud koos hoovusega. Oled planeerinud asjad tänaseks päevaks, hoiad peas mitu asja, kuid liigud sinna kuhu sind viib ja mida hetkel tahad, sest see on aktuaalsem kui kõik muu. Just see praegu areneb ja tuleb seda õppida kasutama. Kontrolli teema on kadunud ja pole mõtet survestada või panema kedagi tegutsema oma mõtte järgi. Selles puudub universaalne reegel, tunnetad ja vaatad kuhu liigub energia, sisened hoovusesse, teed mingid sulle vajalikud muutused ja õpid seda juhtima. Sa lood ja ei ürita jõuga midagi täita, sest sina nii tahad. Peamine mida sa pead õppima juhtima oma teadvust ja puhastama oma ruumi. Näiteks kui sinu ruum on täidetud asjadega ja karpidega ja neid ei korista siis uut sa kuskile panna ei saa. Seega on vajalik puhastada oma ruumi, loo oma idee ruum, lisa sinna oma idee ja jälgi. Sama saab teha suhetes, oma töö ja tegevuse küsimustes ja koostöös teiste inimestega.

Kui sa liigud hoovuses, seal puuduvad konkreetsed sihid, seal puudub plaan, sest hoovus on liikumine. Hoovuses on sinu valitud suund ja kõike mida sa saad teha vaid vaadata kuidas areneb. Puudub ka see, et kui sa ei saanud hakkama, siis oled kaotaja, luuser ja pead kordama. Hoovus olemine on 4D seisund. Probleemid tekivad siis kui sa oled seadnud endale sihi ja ei saa neid saavutada, kuid kogu jõust pürgid oma sihi poole, kuid tegelikult seisad ühe koha peal. Kuidas valida õiget suunda ja kuidas liikuda on mõistuse küsimused, sa ei usalda oma hoovuses olemise seisundit. Kui sellised küsimused rohkem ei teki tähendab oled kooskõlas oma hingega ja kõrgemate aspektidega.

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia