Kardad jääda üksinda.

Suhted on ammu kustunud ja sa tead, et abikaasal on armuke, kuid  kõige rohkem kardad sa üksi jäämist. Sa ei suuda isegi ette kujutada, et elad ilma oma abikaasata ja vastutad enda ja laste elude eest. Mees on sinu suurim väärtus ja kui sa ta kaotad, ei tea mida oma eluga teha. Selle nimel, et ta oleks edaspidi sinuga koos oled valmis tegema palju.

Sa said teada, et oled mees jätkab kohtumist oma armukesega, aga sa ei jätnud teda, nagu lubasid, sest sa kardad.

Sina näed, et ta ei varja enam oma suhtlemist armukesega, aga sa talud seda ikkagi.

Armukesel sündis laps, aga sa ei lahutanud temast, ise otsustasid veel ühe lapse sünnitada lootes, et see lahendab olukorra ja hoiab mehe perekonnas.

Mees ei anna sulle raha isiklikeks vajadusteks, aga sa hoiad suu kinni, sest kardad, et ta lahkub.

Mees ütleb avalikult, et ta ei armasta sind ja ei taha ja ta elab siin ikka laste pärast, aga sina ootad ikka veel midagi.

Ta muutus vägivaldseks ja hakkas sinu peale kätt tõstma, tihtipeale laste ees, aga see on sulle okey, sest kuidas sa üksi oled?

Kui ta näeb, et sa ei lähe kuhugi, muutub ta veelgi külmemaks, ei tule koju ja ütleb, et elab koos oma armukesega.

Kõik su tuttavad ja sugulased teavad, et su mehel on teine pere ja laps, sest ta on neile rääkinud, aga sa teeskled, et midagi ei toimu.

Vanaemad lapsed on hakanud nõudma, et sa isast lahutaksid, sest nad ei suuda seda taluda, aga sa oled tugev, sa suudad kõike, kui sa pole üksi!

Sinul on naise terviseprobleemid ja sa halvasti magad ja pidevalt närveeid, aga hirm üksinduse ees võidab sinu enesekaitseinstinkti.

Siinkohal tuleb sul peatuda ja küsida endalt, kui kaugele oled sa valmis selles mängus minema? Mida sa suudad veel taluda ja milliseid alandusi sa suudad kannatada? Mida oleks vaja selleks, et sa ütleksid “stop”? Kui sa pole vähemalt ühegi ülaltoodud punkti alusel minema läinud või  pausi teinud, siis oled sa juba ammu üksi suhtes oma mehega, sa oled olnud üksi juba abielu või kooselu algusest peale.  Kuid sinu ohvri positsioon hoiab sind seisundis, et sa ei julge vaadata oma inetud reaalsust ja ei vastuta enda elu eest.  On aeg ärgata ja näha reaalsust.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia