Füüsilised seisundid juunikuus.

Antud tekst võib olla pisut raske kohe mõista, kuid see on informatsioon toimuvatest protsessidest füüsilisel tasandil. Juunis jätkame oma arengu- ja kasvuteed, ületades raskusi, mis tulenevad kõrgema vaimse energia mõjust kõigil energiatasanditel. Need mõjud põhjustavad sügavaid muutusi energiakehades. Teadvuse arendamisega tegelevad inimesed võivad kokku puutuda raskustega erineva vibratsioonitasemega energiakehade ühendamisel. Juunis mõjutavad mõistust tugevalt 11. ja 12. mõõtme energiaid, mis võivad põhjustada vererõhu tõusu ja probleeme ajuveresoontega. Sellistes olukordades võivad aidata meditatsioonid, mis on suunatud keskendumisele südametšakrale ja energia suunamisele peast alakehasse.

Füüsilises kehas suurenenud vibratsioonid võivad põhjustada ajutist väsimust ja unisust, kuid kohanemise korral tunneb inimene energiavoo tõusu ja suudab töötada oma võimete piiril. Need protsessid on sügavad ja ulatuslikud, mõjutades vaimseid võimeid, emotsionaalseid reaktsioone ja pikaajalist tegevust. Inimestele avanevad uued võimalused mitmemõõtmeliseks eneseteostuseks, kaasa arvatud varjatud talentide ja oskuste kasutamine. Emotsionaalne avatus, südame tarkus ja hoolitsev suhtumine iseendasse ja teistesse muutuvad inimese tõelise olemuse. Loomulikult võivad tekkida kahtlused ja valikud vanade ja uute käitumismustrite vahel, kuid igapäevaga tugevneb sisemine vastupidavus ja võime tunda tõde.

Tavalise teadvusega inimesed puutuvad igapäevaelus otseselt kokku oma karma ja varasemate elude õppetundide mõjuga. Kui nad ei kasutanud maikuus võimalust tugevdada oma isiksust ja hakata esitama olulisi küsimusi elu mõtte ja eneseväärtuse kohta, siis juunis jätkuvad neil raskused sotsiaalses teostuses ja tervises. Nende energiakehad naasevad minevikuprobleemide juurde, ning karma avaldab negatiivset mõju praegusele elule, süvendades olemasolevaid probleeme. See võib ilmneda segadusseisundina, mõtte kaotusena, võimetusega olukorda reaalselt hinnata, illusioonides ja muudes negatiivsetes seisundites. Füüsilises kehas võib see põhjustada vaagnaelundite, reproduktiivsüsteemi, neerude ja jalgade haigusi. Kui sul varem olid jalad paistes ja pärast see möödus, nüüd võib see taas korduda. Teadvustamine aitab tugevdada ühendust kõrgema teadvusega ja alustada koostööd sellel tasandil. Sõnad muutuvad tegudeks. Eeterliku keha paranemine viib füüsilise keha paranemiseni.

Niini Kaksikute tähtkuju on närvisüsteemi ja vereringe valitsejad. Kui inimene ei suuda Kaksikute energiat omastada, võib see põhjustada vereringe- ja ajutegevuse häireid. Samuti võib närvisüsteem ülekoormuda ning inimene võib sattuda energiastressi ja depressiooni. Võivad tekkida ka probleemid endokriinsüsteemi töös, sealhulgas kilpnäärme, käbinäärme ja kõhunäärme häired. Seetõttu on juunis äärmiselt oluline töötada kõigi energiakehade terviklikkuse tugevdamiseks ja neid mitmemõõtmelise teadvuse abil juhtida. Südamekeskus mängib olulist rolli füüsiliste ja vaimsete protsesside koordineerimisel organismis. Juuni aitab meil veelgi enam ühendada mõistuse ja südant, mentaalset ja emotsionaalset plaani, mis toob kaasa selge teadlikkuse ja võime end ja reaalsust tõhusalt juhtida. Juunis jätkame oma arengu- ja kasvuteed, ületades raskusi.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia