Energeetiline uuendus. Lõõgastustunne kui vajalik omadus teekonnal aastas 2023.

Alates 2023. aasta algusest on paljud inimesed esimest korda kogenud lõõgastust. Täieliku lõõgastumise tunnet ei tohiks segi ajada laiskusega. Laiskus on märk infantiilsusest, mis 21. sajandil on muutunud juba omamoodi normiks, kus inimesed ihkavad vaid naudingut ja ei taha midagi teha. Täielik lõdvestumine, mida paljud inimesed nüüd enda sees märgivad, tähendab, et oled praegust lehekülge pööranud. Õnnitle ennast selle puhul. Need, kes ei tunne end lõdvestunud, jätkuvalt kõnnivad nagu sabaga, mida nad endaga kaasas lohistavad, need on vanad mustrid ja mineviku pagas. Datapunktide tõus jätkub . Uue aasta esimesel nädalal ületasime 600 tuhat datapunkti. See kiire tõus seletab inimeste seisundite erinevust. Mõned on veel unised ja ei suuda ärgata. Mõned seevastu on täis energiat ja aktiivsust.

Igaühe keha integreerib ja töötleb sissetulevate andmepunktide, arvu (sind läbiva informatsiooni hulk) erinevalt. Sellegipoolest keha ei tunne suurenenud töökoormust kui pinget vaid tunneb kergust ja lõdvestumise tunnet. Mõned töö või tegevuse ülesanded ei tundu enam nii tätsatena ja sa lihtsalt mõistad, et saad sellega tegeleda siis kui vajalik. Näiteks isegi kui oled  haige, ei tähenda see, et sa ei ole sel hetkel oma uute ideede “generaator”. Piisab, kui sa vaatad enda sisse ja  võid tunda, kuidas protsess hakkab käivituma. Küsimus on vaid selles, kas sinu tähelepanu on suunatud sinu haigusele või iseendale. Seejuures on kaasamine seotud südamega – sellega, kui avatud, selge ja läbipaistev on sinu süda sellel hetkel. Mis sulgeb süda?Traumaatilised olukorrad, sinu pahameel, kaebused, hirmud, negatiivsus. Aga nii kaua kui süda on avatud, olete kohe kaasatud protsessidesse.

Mitmete kanaldajate sõnul võib inimkond jõuda 2028. aastaks potentsiaalselt meistrite tasemele. See võrdub 3,6 miljoni andmepunktiga (datapunkte) ajaühiku/tunni kohta. Pane tähele, kui märgatavalt sinu tajumine muutub (laieneb). Vastavalt sellele suureneb pidevalt sinu võime informatsiooni läbilaskvuse tase. Me ei räägi siinkohal informatsioonist tavapärases mõttes (st sellest, mida te olete harjunud kuulma, lugema jne). Me räägime infovoolust. Igal juhul sinul pole sellise laienemise kiiruse juures enam võimalust lamada ja mitte midagi teha. Sa lood ja säilitad lõõgastumise tunnet, mida paljud meist võisid kogeda 2023. aasta alguses. Mida rohkem pingutad millegi nimel, seda rohkem stressi tekitad, seda rohkem on pinges närvisüsteem, seda rohkem on häireid keha ja psüühika tasandil. Mida suurem on sinu surve ja vastupanu, seda halvem on tulemus. Vastavalt sellele, mida rohkem oled lõdvestud, seda parem on sinu tulemus.

Hommikul keerad lehekülje ümber ja alustad uuesti. Pane tähele, et sel juhul ei pea sa suutma looma nullist. Oskus luua tühjalt kohalt, nullist, ei ole igaühe jaoks. Kõik, mida sa peate tegema, on tühjendada oma anumat kogunenud sisust ja teha seda regulaarselt. Sa pead oskama valama välja kõik oma emotsioonid, kõik oma mõtted, tühjendama end ja hommikul ärgates alustama uuesti täitmist. Kasuta 5 sekundi reeglit: mis iganes juhtub, oled selles “sees” ainult 5 sekundit, hingad sügavalt sisse ja seejärel suunad oma tähelepanu millegi muule – millegi meeldivamale. Nii ei tekita sa stressi, ei pingesta oma närvisüsteemi, pole füüsiliselt ülekoormatud.

Niisiis, teie ideaalne algoritm jooksva aasta jaoks on kõigepealt tühjendada enda anumat ja siis ise täita. Mängi selle algoritmiga kogu aasta jooksul, uuri, lisa oma ja täiusta. See on paljude jaoks päästevahend, eriti nende jaoks, kes on veel “väljaspool teemat”. On inimesi, kes võtavad asju kergekäeliselt. Võimalik, et varem oled selliseid inimesi isegi hukka mõistnud – nad võtavad ju tõsiseid probleeme nii kergekäeliselt. Nüüd võid märgata, et asi ei ole selles, et sellised inimesed ei näe “probleemi tõsidust”, vaid et nad oskavad oma anumat tühjaks teha ja lehekülge pöörata.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia