Eelolevatest varjutustest.

Meid ees ootab järjekordne varjutuste koridor. Ja koos sellega meile avaneb selline võimalus mida veel nimetatakse ussiauguks, mis on hüpoteetiline meetod ruumi ja aja läbimiseks, et ühendada kaks punkti kosmoses ja seejärel liikuda koheselt ühest punktist teise. Metafüüsilisest, vaimsest vaatepunktist on ussiauk meile võimalus häälestada ennast oma tõelise olemuse ja jumalikkusega. See, kuidas sa läbid ussiaugu, sõltub sinu praegusest teadvuse seisundist. See, kuidas ja millega sa sellesse perioodi sisened, on sama oluline kui see, kuidas sa seda perioodi läbielad.

Teisisõnu, tegemist on kiirendatud evolutsioonilise teega, millel on olemas kindel teema, see on võimalus läbida piir läbi uue alguse, uue nägemuse ja täiesti uude maailma. Saab lahkuda vanast maailmast ja ilmuda uue maailma piirile. Vanad mustrid ja reaktsioonid jäävad maha, ehk sa vabaned nedest ja sa väljud puhtana uude maailma, kuid milles pead veel õppima orienteeruma.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia