Detsembrikuu energiad

Detsembrikuu energiad mõjutavad meid nii, et puruneb see mis tundus stabiilsena, mida polnud võimalik hävitada ega purustada. Laguned just see, kuhu on olnud suunatud Sinu tähelepanu. Oma sisemise valgusega Sa näed asju teisiti ja valgustad läbi oma käitumise, šabloonid, harjumused, suhtumise endasse ja teistesse. On võimalikud sisemised avastused ja Sa võid imestuda kuidas Sa seda varem pole märganud. Asju võib näha uues valguses. Sellised lühiajalised valgustatuse sähvatused ei allu tava loogikale, kõik nagu toimub iseenesest. Tekkib selgus Sulle vajalikes küsimustes või teemades.

Esialgu avastused tekkivad asjades, mis on mitte olulised, see mis pole tähtis. Esialgu muutuvad vaid mõned märkamatud asjad ja siis võib juhtuda midagi tähtsat. Võib tekkida tunne, et laguneb see mis on olnud tähtis, tekkib mõra ja sa mõistad, et seda midagi ei toeta. Sellest tekkib mõte, kuidas saab suhtuda asjadesse mida miski ei toeta ja selleks, et see toimiks veel tuleb vundament kokkuliimida või vabaneda vanadest mustritest.

Järgmine etapp on uue aluse loomine ja selleks tuleb muuta enda maailmataju ja enesemääratlust. Sa võid avastada, et paljud sinu veendumused ei maksa midagi ja Sa märkad, et mõrad tekkivad sinu veendumuste süsteemis. Sa saad mõista, et oled teine inimene ja kõik Sinu teadmised endast on Sinu sees, seega ära keskendu välismaailmas, sa sealt midagi ei leia. Tekkib selgus kuidas taas kokku panna seda mis on olnud vastuolus. Sa rohkem hakkad tunnetama endas oma uut MINA ja see tunnetamine nagu tekkib iseenesest ilma pingeta ja loogikata.

Tekkib kergus ja tunne, et kõik on hästi, lihtsalt sa teadvustad mis on Sulle hea ja see on ka edaspidiste sündmuste põhjuseks. Sa võid selle teadvuse võtta kaasa järgmisesse aastasse aga võid ignoreerida, kuid sinu sisemised avastused ikka toimuvad. Kõik on tegelikult juba juhtunud, detsembrikuu energiad nagu jaotavad sündmused erinevatele sagedustele. Kõik toimub ilma pingeta, seega lihtsalt naudi olemist ja tänast päeva ja töö on juba tehtud, nüüd võtta vastu tulemused.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia