Detsembrikuu energiad.

Detsember on energeetiliselt intensiivne kuu. Tõuseb Päikese ja inimeste aktiivsus. Detsembris ootab meid vanade tsüklite kiirenenud läbitöötamine. Midagi sellist nagu kõigi vanade elutunnetuste kiire läbimine. Kõik, mis on jäänud tegemata ja alateadvusesse surutud, tõuseb pinnale. Jätkub liikumine nende tsükliliste protsesside kaudu, nagu tõusmine mööda treppi üles isikliku evolutsiooni suunas. Ühe kuu jooksul kohtudkõigega, mida oled läbi elanud ja edasi lükanud. Kõike, mida pole andestatud, kutsutakse sind andestama. Kõik solvangud, mida oled peitnud, seisavad sinu ees. Kõik raskused, mille ees oled tardunud, ilmuvad uuesti, et saaksid neid ületada.

See pole seotud välise probleemiga ega uute raskustega. See on sinu sisemine peegeldus väljaspool, et saaksid selle lahti lasta sellest, mis enam sind ei teeni. Sinu enda poolt varjatud saab ilmseks. Ja see annab sinule  võimaluse vaadata ennast tervikuna.

Iga päev ilmub midagi varjatut ja nõuab sinu tähelepanu. Kui see juhtub, ütle endale ausalt – “jah, siin ma tunnen hirmu ja tunnistan seda, aga siin tunnen oma nõrkust ja tunnistan seda, siin ma tunnen süüd ja tunnistan seda seisundit, siin ei saa ma teist andestada ja tunnistan seda, siin tunnen viha, abitust, meeleheidet… ja kõik seda tunnistan minu ego osana”. Aga kes saab kõike seda tunnistada? Tunnistada saab ainult see, kes vaatab nagu ülalt, see kes näeb ja ei peida ennast varju. Tunnistamine vabastab sind nendest asjadest, sest nad ei suuda sind enam peita kõige ebasobivamal hetkel.

Pärast seda, kui sa oled tunnistanud, mida sa ise enda eest oled varjanud, astud üle teadvustamatute programmi mõjust. Tunned oma “Mina olen” terviklikkust ja toetust selles, et minna edasi ja saada inspiratsiooni täiesti uuel tasemel. See tundub nagu oleksid kogu aeg elanud keldris ja nüüd kolid uude elamiskohta suurte akendega. Ja nüüd, kuhu iganes sa ka ei vaataks, avaneb sinu ees lai vaade. Intensiivne vanade programmide töötlemine annab sulle suuna mitte ainult oma elu ümberhindamiseks, vaid ka annab isiklike sündmuste võtmed, mida sa varem ei näinud, sest need olid kaetud varisenud programmidega.

Selle realiseerimiseks ei pea sa astuma võitlusse, tegema jõupingutusi ega kulutama energiat. Piisab selgusest ja äratundmisest selles mida olete juba läbi elanud. Näiteks võib keegi sind ootamatult ebaõiglaseltsolvata, kuid sa ei vaju meeleheidega, ei lülita sisse madalsageduslikku reaktsiooni, vaid saad aru: „Elus on olnud sarnane juhtum mõned aastad tagasi, siis ma langesin depressiooni ja siis sadasid üks õnnetus teise otsa.” Sa lihtsalt mäletad midagi sarnast ja selle asemel, et korrata seda reaktsiooni,  naerad: “Ei, ma olen sellest juba üle saanud, minu ego ei suuda mind enam petta.”

Ja kui sa seda mõistad, selgub äkki, et inimene, kes sind solvas, ei mõelnud üldse seda, ei rääkinud sinust ja teema oli hoopis teine. Sellised olukorrad üllatavad sellega, kui kiiresti nad lahenevad ja kuidas sa varem võisid nendele teravalt reageerida. Nüüd on äärmiselt ilmne, et see on kõik vaid osa mängust – probleemide tekkimine ja nende lahendamine.

Jah, inimesed, kes ei soovi teadvustada sisemisi põhjuseid välisilmingutes, kogevad šokki. Lõppude lõpuks ei ole nad kunagi kokku puutunud sellise hulga erinevate energiatega. Järgmisena nad on kaasatud kollektiivse kaose sündmustesse, mis on loodud nii inimeste kui ka looduse poolt. Pea  meeles ka seda, et massisündmused, mida sa detsembris näed, on erinevate mängude erinevad stsenaariumid. Nendes sündmustes ei ole juhuslikkusele kohta ja keegi ei osale neis ilma oma sisemise projektsioonita. Need sündmused on oma olemuselt nagu erinevate isikute varjatud veendumuste ühendamine ühtseks tervikuks. Ja kuna sa jälgid neid sündmusi, tähendab see, et midagi on sind nende juurde tõmmanud, mis on peidus sinu sees. Kuid sinul on piisavalt nägemist, et seda teadvustada. Sulle pole vaja neisse isiklikult sekkuda. Lihtsalt vaata ja avasta midagi enda kohta.

Väljenda kaastunnet mitte sellele, mis toimub, vaid sellele, kuidas keegi kasutab oma ego programme. Kuid kui nad seda teevad, on see nende sisemine valik. Kui keegi lahkub füüsilisest maailmast, on see tema sisemine valik – mitte osaleda, mitte kaasata end dramaatilisse meeleolusse. Võib-olla eelistab see olend, see hing, siseneda teise kehasse kõrgema sagedusega häälestustega. See on tema valik.

Lubamine teiste teha oma valikuid on üks võimsamaid transformatsioone, mida pead detsembris läbima. Mõnele võib see isegi kuu peamine sündmus olla – õppida laskma lahti, õppida lubama, õppida mitte sattuma võõraste draamadesse, taas olles ohvri tasemel. Jää kõrgusesse, siruta selga, tõsta pea, hinga vabalt.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia