Augustikuu energiad

 

Augusti kuu energiad toomad meile uute andmete laadimist. Kaks eelnevat suve kuud on toonud pendeldamist erinevate seisundite vahel, eriti selle vahel mis on võimalik ja mis on kahtlane. Nüüd on tulnud etapp, mis võimaldab ennast täita informatsiooniga, mis kinnitab varem peas olnud mõtted, suunad ja võimalused.

Meis on suurenenud sisemine informatsiooni ruum, mis vajab vastust küsimusele: “Kes ma olen?”. Augusti kuul saad kinnitust mitte ainult enda mõtetele, Sa saad tunda enda sees uuendust, rohkem mõistad ja avastad ennast. Sa võid järsku avastada, et oled kui pooltühi anum, mis vajab täiendamist. Võivad tekkida imelikud seisundid, mida sa esialgu ei mõista, kuid märkad, et kõik juhtus täpselt nii kuidas sa oled mõelnud võib tunduda, et välistingimused sobitavad ennast Sinu tahtmiste alla, aga tuleb õppida harjuma, et kõik ALATI peegeldab Sinu sisemist seisundit.

Küllus ilmub Sinu ellu ja on koos Sinu määratlusega “Kes ma olen”, Sa näed kõik enda piirangud ja küsid endalt: “Kuidas Ma olen varem suutnud elada ilma külluseta ja olin rahast ilma ?”,  nii loomulik  on elada külluses ja küllus tuleb Sinu ellu, sest Sina oled Jumala osake ja  kuidas Jumala osake saab eksisteerida väljaspool küllust, kui Jumal on küllus. Muutuvad Sinu mõtted ja Sa rohkem usaldad elu. Absurdiks muutub mõtte, et alati midagi puudub. Paljud inimesed teadvustavad, et nad on täidetud sellega, mida näevad välismaailmas ja lõpuks mõstavad, et küllus on nende seest, mitte ei tule väljast.

August tekitab küsimuse: „Kuidas ma saan täita enda mõistust, et  saaksin olla rõõmus ja õnnelik?“ Terve kuu Sa võid otsida vastust sellele küsimusele selleks, et mõjutada sügise sündmuseid. September ja oktoober ilmutab Sulle maksimumi, mida Sa endale lubad. Kõige parem tegevus augusti kuuks on küsida endalt küsimust: „Kes ma olen?“ Saada kõik vastused ja laiendada oma määratlemist. Näiteks asenda lauset: Ma olen mitme diagnoosiga haige inimene“ mõistega: „Ma olen inimene , kes loob oma keha ja ma näen oma kehas oma mõtete peegeldust“ ja tunneta kuidas need kaks mõisted erinevad teineteisest, kui Sa võtad vastu uue mõiste Sa kohe mõistad ja näed oma keha transformatsiooni.

Tekkib võimalus näha enda lähedastes, sõprades ja kõikides tuttavates kuidas inimene ennast määratleb ja kuidas see kajastub tema elu sündmustes. Augusti kuu energiad võivad tuua Sinu poole erinevaid inimesi, kes kirjeldavad Sulle oma situatsiooni või seisundit ja Sa kohe mõistad kas nende sõnad vastavad nende reaalsusele, kuid läbi nende Sa õpid paremini teadvustama ja mõistma ennast.

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

4 kommentaari

 1. Linda
  10 tundi tagasi

  Suured tänud, loen alati suure huviga, kuna need on kirjutatud nii eluliselt ja nende kirjutiste mõte tuletab mulle meelde, et elu on täis õnne ja armastust!

  Vasta
 2. Sirje Metsoja
  6 tundi tagasi

  Suur,suur aitäh!

  Vasta
 3. Janek Viru
  2 tundi tagasi

  Aitäh sulle! Päikest ja küllust

  Vasta
 4. Jaan Vares
  5 tundi tagasi

  Tänud Sulle Alexis nende vapustavalt harivate ja silmi avavate artikklite eest. Olgu kűllus Sinuga

  Vasta

Jäta enda kommentaar