Aprillikuu energiad

Aprill on lahkhelide ja vastuolude silumise kuu. Algab vanadest mustritest uue teadvustamise formeerimise protsess. Oleme endaga vanade kogemuste pagasit pikalt kaasas kandnud. Paljud meist tunevad, et see meid enam rohkem ei rahulda ja on iseendale valetamine. Tekivad sisemised lahkhelid ehk Sa tead, et samamoodi Sa enam edasi elada ei soovi, mõistad, kuid ei ole veel teadvustanud. Sa ei ole teinud muudatuste jaoks vajalikke valikuid ehk Sa üritad jätkata harjumuspärast elu, elad nii, nagu varem. On tulnud aeg mõistmine teadvustamisse transformeerida ehk lõpetada enesele valetamine.

Tuleb arusaam, kuidas seda saaks teha ehk varasemad mõtted hakkavad kiiresti realiseeruma. Võid muudatust tunda kui avastust ja samas olla uue protsessi suhtes kahtleval seisukohal. Tuleb mõista, milles Sa endale valetad, mida Sa kardad tunnistada? Millist reaalsust sooviksid luua ja millest tahaksid vabaneda? Tegelikult on vastused Sinus endas juba olemas. Sa lihtsalt veel ei usalda ennast ning ootad väliseid märke, et saaksid oma mõtetele ning seisunditele kinnitust. Kõik on Sinu sees olemas, lihtsalt mõnikord ei ole Sind ennast Sinu sees.

Aprill on spetsiifiline, asjad võivad samaaegselt mustade ja valgetena tunduda, see viitab Sinu sisemistele veendumustele. Sa tunned kus ja milles Sa endale valetad ja samas näed, kuidas Sa enesepetmisele reageerid. Tuleb teha teadvustatud valik: kas Sa tahad endale edasi valetada või tahad teadlikult valida, mis Su elu paremaks, kergemaks ja õnnelikumaks teeb. Sa ei jää halva ja hea vahel valima, vaid teed valiku: kas Sa tahad emba-kumba oma reaalsusesse ning millest tuleb vabaneda. Kui Su elus hakkab midagi looma, millega Sa harjunud ei ole, siis see ongi uus – luba uuel oma elus juhtuda.

Kui Sa tahad endale midagi uut luua ning oma elu muuta, aga harjumuspärane segab, sest sissejuurdunu on Sulle järkuvalt mugav, siis Sa tunned selle protsessi ära ja oled selles kindel. See on aga jätkuv enesepetmine. Nagu midagi on kaua valutanud ja oled valuga ära harjunud. Nüüd, kui valu kaob, siis mõtled, et imelik tunne on. Kuid valu ei ole normaalne seisund.

Aprillikuu paneb Sind valima. Sa vaatad, Sa näed, Sa tunnetad ja reageerid, kuid tuleb teha valik. Aprill sunnib Sind rohkem selekteerima, kas tegutseda täpselt nii, nagu varem või vabaneda vanadest šabloonidest ja teha teadvustatud valik. Kui teadvustad oma tõe, siis ära jää otsustega ootama. Ühtlasi märkad, et ka teised teevad oma isiklikke valikuid. Sa näed, et kui Sina omi valikuid teadvustad, siis seda teevad ka teised.

Tasapisi ja vaikselt, vastavalt Sinu seisundile, maailm muutub. Kui armastad ennast, siis armastad ka teisi. Nii mõnigi valib endiselt tumeda poole ja jääb oma hirmudesse ning võitlustesse edasi eksisteerima. Kuid see on nende inimeste valik. Võta seda kui nende otsust, see ei ole Sinu elu. Lihtsalt teadvusta, kas see, mis toimub on Sinu või oled toimuvast väljaspool. Aprill on alles alanud. Õpi ise oma selle kuu sündmuseid formeerida ning vali, kuhu Sa oma energia suunad. Vaata, uuri, vali!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. Aime Pihelpuu
    43 minutit tagasi

    Lugedes seda lugu tundsin et peangi oma elus palju muutma ….olen köige hullemast jagu saanud

    Vasta

Jäta enda kommentaar