Veebruarikuu energiad

Veebruaris Sa saad kergelt saavutada oma sihid ja Sa kiirelt näed ka selle kinnitust. Ilmub see millega oled arvestanud. Samas Sa saad näha kui kiirelt realiseerib see millest Sa mõtled. Ühest poolest väga tore saada tulemused sellele, millest oled mõelnud, kui sama võib ka mõelda teine inimene, kuid te saate erinevad tulemused ka siis, kui Sa te mõlemad teete sama asja.

Sündmused kiirelt realiseerivad ja kiirelt on võimalik saada tulemused. Kõik võib luua Sinu kasuks, kõik võib olla kerge ja Sa imestud kui kergelt kõik on läinud. Sa saad tulemust ja võrdled sellega, mis on teinud näiteks Sinu naaber ja järsku avastad, et Sinu tulemus on kauge sellest, mida sa tahtsid. Veebruarikuus iga inimene tunnetab oma reaalsust oma individuaalsel tasemel. Kui Sa võrdled ennast sellega, mis teistel toimub sa saad moondatud versiooni ja kui Sa ei ürita mõista mis naabril toimub, Sinu versioon on Sulle ainuõige. Nii eksisteerib Maal viies dimensioon, milles iga inimene realiseerib oma reaalsust ja ei vaata mis toimub naabri aia taga. Tasapisi see muutub normiks. Tekkib situatsioon milles kõikidel on õigus, kuid õigus inimese enda jaoks, teistele see õigus võib tunduda kahtlasena ja kummalisena. See sarnaneb näitega: „Istusin köögis ja vaikselt jõin teed aga teised solvusid mu peale“. Praegu inimesed mõtlevad välja Sinu eest sammud mida Sa pole teinud, sest oma reaalsuses nad näevad seda nii, aga Sina oma reaalsuses näed teisiti ja selle põhjusel on võimalikud konfliktid. Samas on võimalik ka teine situatsioon, kui Sind tänatakse selle eest, et Sa tegelikult polegi midagi teinud, ehk sa ise tead, et midagi erilist Sa ei teostanud, kuid teised näevad suurt saavutust. Need inimesed, kes peavad ennast võitjaks ja saavad autasud ja tänulikust võivad järsku avastada, et on tegelikult kaotanud.

Veebruarikuu energiad ei jaota kes on hea ja mis on halb, kus on headus ja milles kurjus. Reaalsus vaid peegeldab seda millisest positsioonist inimene loob oma reaalsust. See inimene kelle sammud lähtuvad hirmust ja teiste inimeste allutamisest loob iseendale hirmu. Sündmused võivad kiirelt leida lahenduse ühe päeva jooksul ja on võimalikud kiired tulemused seal, kus varem selleks on läinud rohkem aega. Seega veebruari kuus Sa saad kõike kiirelt ja parem on seda teadvustada siis, kui Sa midagi alustad, ära toetu mõttele: „pärast vaatan kuidas läheb edasi selle asjaga  või äkki ise kuidagi normaliseerub“. Pea meeles, see kuhu Sa suunad oma tähelepanu seda Sa ka endale lood. Kas Sa tunned praegu rõõmu? Kui jah, siis sa lood seda, mis on Sulle vajalik ja Sa lood selle väga kiirelt.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia