Sinu pimedus

Pimedus kaitseb Sind, sest Sa saad seal iseennast varjata. Sa teed pimedusest oma hirmutavate osakeste hoidla, sest kardad nendega kohtuda. Sa ladustad sinna enda osa, millega pelgad silmitsi seista. Pimedus aitab Sul kannatada kannatamatut või mitte tunda seda, mida Sa ei ole valmis tundma. Aegamööda unustad oma ladustatud osakestega hoidla. Unustad ka selle, et oled kõik ise loonud. Oled oma hoidlast teinud oma isikliku deemonitega põrgu. Sinu hirmunud ja kaotatud osad tahavad Sinuga koos olla. Seni, kuni pimedas laos on Sinu osad, mida oled vältinud ja millest loobunud, jääb pimedus Sind alati otsima.

Pimedus järgneb Sulle alati, ükskõik kuhu Sa ka ei läheks. Pimeduse eest ei ole võimalik põgeneda ega ennast varjata. Sa ei saa põgeneda, sest mahajäetud osakesed oled ka Sina. Kuidas saaksidki enda eest joosta! Kõik need osakesed vajavad Sinu abi ja toetust. Nad tahavad Sinu suure MINA osa olla. Oma meeleheites ja üksinduses on võimalik armastust ja iseennast näha. Seda vaid siis, kui oled selleks valmis. Sulle tundub, et sügav üksindus on lõpp. Ei. Seal on elu. Sind ei hävita mitte miski. Igas traumas on olemas turvaline koht. Sinu päästerõngas asub pimeduses. Ühenda oma osakesed ja mõistad, et oled tervik. Nii on alati olnud ja jaotus puudub.

Mida Sa kardad, kas oma hirmu kaotada? Luba hirmul ennast täielikult omada. Anna hirmule seda, mida ta Sinult saada tahab. Hiljem tunned endas jõudu ja näed erksat valgust! Pimedus kaitseb Sind Sinu enda võimsa jõu eest. Sa ei ole veel valmis oma jõudu täies mahus kasutama. Milline on Su valik? Kas palud teisest elust või võtad tänulikkusega vastu kõik, mis Sulle on antud? Parem proovi oma mõtteid muuta. Püüa leida oma ignoreeritud tunded. Need, millega oled püüdnud erinevate meetoditega võidelda, kuid hoolimata kõigest, pole tunnetest vabanenud, sest Sa ei ole nendega leppinud. Me ei oska koos oma ebamugavuse, igavuse ja ebakindlusega olla. On vaja julgust, et oma valule otse näkku vaadata. Oma traumades leiame otsitava – oma tõelise MINA.

Iga inimese elus on hetki, kui ta tunneb, et rohkem enam edasi liikuda ei suuda, ümberringi on tühjus, kaotus ja häving. See on uue elu algus. Enamasti juhtub see ootamatult, sest Su mõistus ei jõua kohaneda ja toimuvat aktsepteerida. Tunned ennast kadununa ja hirmul. Kõik orientiirid on hävinenud ja tulevik tundub udusena. Sellistel hetkedel Sa ei ole üksi. Tea, et keegi on alati Sinu kõrval. Sa ei pruugi teda lihtsalt kohe märgata. Selleks, et terveneda, peame põhjas ära käima. Tarkus on valus ja valu on uus teekond. Anna alla ja kuku. Palu maad, et ta Sind toetaks ja annaks jõudu. Lase minevikust lahti. Hinga. Vaata taevast ja alusta taaskord üles liikumist.

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia