Juunikuu energiad.

Juunikuu ilmutab avanemise vibratsioone. Langevad saladuste loorid paljastades varjatud teemad ja piiravaduskumused. Sellel kuul nagu purunevad energiabarjäärid, mis enam ei suuda kõrge sagedusega infot tagasi hoida. See on kui liblika kookonist väljumine, mis tähendab, et sa enam pole röövik ja kookon ei piira enamsinu endise maailma piire.

Paljudel inimestel toimub nende elu paradigma vahetus. Nende tajumises toimub midagi sarnast mäe tippu ronimisega, kust nad saavad oma ümbrust üle vaadata, ning näha oma minevikku ja olevikku kõrgusest. Pärast pikka roomamist madalikus, kõik toimuv võib tekitada alguses umbusku.

Seetõttu võib juunikuu ühele inimesele põhjustada ägeda vastupanureaktsiooni sellele, mis teistele tundub ilmse tõena. Lõppude lõpuks praegu pannakse kahtluse alla kõik inimkonna väärtused. Siin ei piisa lihtsalt tõe avastamisest, siin on vaja ümberõppimist, kuidas seda kõike tundma õppida.

Seega on see ka uute õpetajate ilmnemise aeg, kes suudavad leida vajalikud sõnad ja aidata  mahajäänuid. Siin on juttu tuhandetest erinevatest inimestest üle kogu maailma, kes viivad valgust miljarditele teistele. See on ka Õpetaja mõiste uuendamine kes õpetab valgusekandja  positsioonist. Samuti need, kes täna peavad end “edasijõudnud meistriteks”, tunnevad tõuke ilmutada kõrgemat tõde. Neil tuleb oma vaated ümber häälestada, et vaadelda asju kõrgemalt tasandilt. See tähendab, et mõned tõusevad mägede tippudesse, et näha oma kodu ja linna ülalt, samas kui teised lähevad kosmosesse, et vaadata planeeti teistsuguse nurga alt.See on aeg iseenda ülevaatamiseks laienenud tasanditel. Mida kõrgem on sinu tase, seda kõrgemalt näedoma järgmist lage…

Kuid mõni meist läheb veel kaugemale ja võib tunda, et tema kohal on tühjus, et pole üldse mingit lage, pole hierarhiat, pole tavapäraseid süsteeme, pole piiranguid, pole isegi põhimõtteid, mille järgi saaks piire seada. See saab olema suurim tõe ilmutus, mille mõistmiseks on vaja aega. Sellisel tajumisel pole minevikukogemust, pole juhenditega raamatuid, pole vormistatud teadmisi, pole oskusi. Juunis saab avastada iidsed teadmised, mis olid kunagi olid kättesaadavad nii maaelanikele kui ka “planeedi külalistele”.

Selle avastamise mõte pole selles, et inimesed on suurte saladuste jaoks küpsemaks saanud, vaid see on vibratsiooniline vastavus nendele teadmistele. See on midagi sellist, nagu inimene kasvab üles ja näeb seda, mis on kapi peal, näeb seda kõike pingutuseta ja ilma täiendavate abivahenditeta, nagu tool või redel. Kui ta on olnud laps, ei olnud see ülevaade tema jaoks kättesaadav, sest ta oli liiga lühike, mida vanemad ära kasutasid, peites tema eest erinevaid asju. Kuid nüüd on saabunud aeg kui on näha mis seal kappi peal peidus on.

Me kasvame üles ja meile avanevad erinevad saladused. Me lihtsalt vaatame neid ja teadvustame,  et need pole eriti keerulised saladused, vaid hoopis lihtsad asjad. See on uue taju tasandi ilmnemine – teadmiste lihtsus ja kättesaadavus. Kuna kõik on kättesaadav, pead lihtsalt valima oma info tüübi, mida edasi enda jaoks avastad. Saladuste aeg asendub eelistuste ajaga. Saladused ise lahkuvad inimkonnast. Võib-olla tunned isegi kurbust, et maailmas ei jää saladusi, vaid on ainult eelistused. Kuid see on 4D paradigma.

Kollektiivses teadvuses tekib suur segadus – saladused paljastatakse ja inimesed hakkavad nägema seda, mis tegelikult on. Seetõttu on juunis võimalikud suured  skandaalid. Selline asi tavaliselt tekitab tugevat ärritust, mis võib luua protesti liikumist.

Olukordades, kus inimesed toetuvad madalatele vibratsioonidele algab võitlus manipulaatorite vahel. Need protsessid võivad üldse mitte kattuda sellega, mis toimub kõrgematel sagedustel, kus avanevad teadmised, mis teenivad inimesi. Seetõttu need protsessid domineerivad erinevates sotsiaalsetes rühmades. Juunis teadvusta fakti, et sinul on juurdepääs lõpututele teadmistele ja tekib vajadus õppida nendega töötama. Mõista, et teised inimesed läbivad selle perioodi oma tasemel. Sa ei tohiks pöörata tähelepanu võõrastele lahingutele, kui soovid saada kõrgemate sagedustega teadmisi. Saladuste maailm laguneb, samal ajal kasvab sinu teadlikkus. Kõik avaneb iseenesest ja kõik laieneb vastavalt inimese vibratsiooni sagedusele.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia