Isa, miks sa mind ei kaitsnud ega hoidnud?

Tühjad sotsiaalmeedia avatarid, kus näo asemel on täht, kass, lilleõis või muu abstraktsioon, reedavad tegelikult inimesi, kellel on probleeme suhetes isaga. “Mul polnud isa,” ütlevad nad. “Isa jättis meid emaga,” “Isa on alkohoolik,” “Isast midagi head öelda ei saa,” “Isal on teine perekond.”

Isa roll paljude inimeste tajus on teisejärguline. Emad või vanaemad kasvatasid neid parimal võimalikul viisil, neile oleme tänulikud, aga isa… mida temalt oodata. Selline inimene tunneb põlgust oma isa suhtes, tänu kellele ta sündis.

“Noh, pole midagi, et  mul polnud isa.’ Ma ei mõtle temale, mul pole aimugi, kus ta on ja üldse, mul on oma elu.” Selliselt mõeldes leiab inimene varem või hiljem oma elus suuri probleeme, kuid ei saa aru, kus nende juured peituvad. Rahalised kaotused, karjääri- või äritegevuse ebaõnnestumine, suutmatus luua isiklikke suhteid, abituse ja meeleheite tunne. Need tõsised probleemid, mida inimene pühendunult lahendama asub, ei tundu kuidagi seotud isa rolliga meie saatuses. Kuid just nii on.

Isa on nagu päikese energia. Ilma temata pole suur edu võimalik! Jõudmine oma eesmärgini, isikliku brändi loomine või eduka äri alustamine ilma oma isa täieliku aktsepteerimiseta sellisena, nagu ta on, ON VÕIMATU! Isegi kõige visa sihtijad jäävad pärast tõuse valusalt maanduvad, kuni nad mõistavad, et ilma isa energiata ei saa ühe tiivaga kõrgele tõusta.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia