Aprillikuu energiatest.

Aprill on selguste kuu. Selles kombineeruvad kaks elementi. Ühelt poolt on selgus selles, “mida ma ei taha” ja teiselt poolt on selged enda eelistused. Praegu sa eriti hästi näed ja tunnetad 3D reaalsust, sest ise oled juba teisel sagedusel, eriti hästi paistab silma duaalsus. Samas sa näed kuhu inimkond on jõudnud, kuid märkad ka kogu seda prahti, mida meie tegevus tekitab. Praegu toimub sama nagu valguse sisselülitamine pimedas ruumis – korraga on näha põrandal olevat tolm ja mustust, kuigi hämaras tundus, et koht on üsna puhas. Aga valgus näitab kõike plekke ja kohe koristus muutub vajalikuks.

Vaadates selge pilguga ülevalt alla, inimesed hakkavad teadvustama, et nad ise on loonud oma tumedad küljed ja see pole enam vastuvõetav. Nii tekib arusaamine  “mida ma ei taha” kuid sa ei tee enam seda  eitamisega ja vihaga vaid olukorra ümberhindamisena, lihtsalt ja rahulikult. Lisaks sellele hakkavad paljud inimesed saama impulsse ja avastusi kõrgemalt tasemelt. Need on nagu majakad, mis näitavad millises suunas edasi liikuda.

Lõpuks, tõstes pilgu teemalt “mida ma oma elus ei taha”, kohtad uut teadvustamist “kuidas saaks teisiti”. Selle kõige spetsiifika avaldub selles, et selles protsessis pole mingit keskmist teed. See tähendab, et seda tajud hüppena teise maailma koos teistsuguste mängureeglitega ja sa hakkad tundma seda reaalselt. Lihtsalt üks hommik avad silmad ja kohe tunned, et kõik ongi muutunud, aga sõnadega seda kirjeldada ei saa, mingi uus seisund.

Selle perioodi oluliseks elemendiks on Maa energia. Planeet kannab endas juba evolutsioonilise uuenduse sagedusi. Inimeste kehad tunnetavad seda. Põhjapoolkera kevadtsükkel juba kiirgab peaaegu uut energiat. Seetõttu on praegu eriti kasulik keskenduda ühinemisele loodusega. Sa võid lihtsalt tunda soovi olla rohkem looduses, sa hakkad märkama rohkem looduse muutust kevadel, kuidas kasvab rohi, kasvavad uued taimed ja see on ilus. Isegi igapäevaste küsimuste lahendamisel on nüüd lihtsam saada vastuseid. See mõjutab sind nagu lülitit, sa nagu lähed üle ühest seisundist teisse. Piisab sellest, kui peatud puu juures ja hingad sisse selle lõhna või kuulad lindude laulu, kui äkki samas sinus tekkivad uued valgustused ja ideed huvitava teema kohta. Sinu mõistus võib olla üllatunud sellest, et tema loogika muutub vähem nõutuks lahenduste otsimisel – sa ju harjud neid saama hetkega ja pingutuseta.

Ära ignoreeri Maaga seotud energiat. Selles peituvad vastused, kui vajad mingit lahendust – mine välja värskesse õhku. Kui sa ei näe lahendust oma asjadele lihtsalt veedad vähe aega  looduses.  Kui sulle tulevad valgustused või uued ideed, ära lükka neid tagasi, kui midagi liiga üleloomulikku või ebareaalset. Vastupidi – see on märk õigest mõtlemisest.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia